У Львові презентують автобіографічну казку про інклюзію

Новини

У Львові презентують автобіографічну казку про інклюзію

Лілія Шутяк | 29.01.20 10:55:12

На початку лютого стартує тур чернівецької письменниці та журналістки Оксани Драчковської на підтримку її нової книжки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», що з’явилась друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Презентації та дискусії з авторкою та її сином на тему інклюзії відбудуться в Івано-Франківську, Львові, Коломиї та Луцьку.
У Львові захід відбудеться 8 лютого о 15:00 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (площа Ринок, 9). Модераторка: Катерина Міхаліцина. Запрошуємо дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків.

Нова книжка Оксани Драчковської – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка.
Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

Довідка.
Оксана Драчковська – письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар’єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».

Відповісти на статтю