Почесною гостею 27 BookForum стане лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук

Новини

Почесною гостею 27 BookForum стане лауреатка Нобелівської премії Ольга Токарчук

ГО "Форум видавців" | 29.01.20 10:25:17

Ольга Токарчук стане почесною гостею 27 BookForum, де братиме участь у відкритті та інших заходах.
На BookForum лауреатка Нобелівської премії презентує «Книги Якова» у перекладі Остапа Сливинського (книга надійде в продаж у лютому 2020) та «Химерні оповідання» у перекладі Віктора Дмитрука (книга надійде у продаж у вересні 2020). Співорганізатором приїзду Ольги Токарчук на 27 BookForum стане київське видавництво «Темпора».

«З нетерпінням чекаю на поїздку до Львова та зустріч із українськими читачами «Книг Якова» в перекладі блискучого Остапа Сливинського. А окрім того, вересень чудесний на Західній Україні, коли на дороги спадають великі спілі горіхи», — каже про свій приїзд Ольга Токарчук.
«Не знаю, чи великим перебільшенням буде сказати, що «Книги Якова» — це оповідь про побудову політичної нації. Такої нації, яка ґрунтується саме на спільній для всіх, уважний до розмаїття й відмінностей оповіді, а не на генах і крові. На спільних цінностях, а не на образі спільного ворога. Саме тому мені дуже хочеться, щоб цей роман уважно прочитали і в Україні, де поле зору одних майже цілковито займає фігура ворога, заступаючи собою решту реальності, а інші намагаються будувати «мирну» спільноту без цінностей», — каже Остап Сливинський, перекладач «Книг Якова»

Відповісти на статтю