«Чорні вівці» допомагають дитячій лікарні

Новини

«Чорні вівці» допомагають дитячій лікарні

Лілія Шутяк | 13.12.19 14:09:15

Щороку близько 850 діток з перших годин життя із різноманітними перинатальними захворюваннями потрапляють на лікування у відділення патології новонароджених Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні (вул. Руська, 207-А). Надання оперативної допомоги впливає на тривалість курсу лікування, що може сягати кількох місяців. Суттєво скоротити цей період, підвищивши оперативність та ефективність терапії, може сучасне медичне обладнання, якого зараз у лікарні немає, а потреба в ньому – критична (пульсоксиметри, шприцеві насоси, відкрита система інтенсивної терапії).
З метою зібрати необхідні кошти Благодійний фонд «Відкриті очі» створив проєкт «Хутчіш додому! :)». «Завдяки реалізації проєкту фахівці відділення патології новонароджених зможуть допомагати малюкам в рази ефективніше, – розповідає менеджерка з фандрейзингу БФ «Відкриті очі» Вікторія Міщук. – Щодня цю ініціативу підтримують люди з усієї України, а також компанії-партнери. Участь кожного робить великі мрії реальністю, тому ми переконані, що найближчим часом зберемо всі кошти, необхідні для допомоги маленьким пацієнтам відділення».
Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» також долучилося до цієї ініціативи. Відтепер 10 грн. із кожної проданої книги про сексуальну освіту для підлітків «Читати заборонено» Ілони Айнвольт і Катаріни Фьорінґер та «Мене звати Лада. А тебе?» американки-волонтерки з українським корінням Роксоляни Тимяк-Лончиної про собаку, яка допомагає хворим та знедоленим, йтиме на підтримку проєкту. Спеціальні закладки та наклейки, які ви знайдете в кожній з книжок, нагадують саме про цю ініціативу видавництва. «Ми дуже вдячні, що саме до нас звернулися з подібною ініціативою, адже дитяча книжка повинна нести радість, – розповідає головна редакторка «чорних овечок» Христя Венгринюк. – Оскільки наші маленькі герої ще не вміють читати і їм потрібна інша допомога, ми радо намагатимемося зібрати кошти з книжок, щоб закупити все необхідне. Обидва видання – новинки «чорних овечок», які мають гарні продажі, тому ми й запропонували саме їх. Робити добро – просто й приємно, а особливо, коли знаєш, що це може зберегти комусь життя».

Шукайте видання в книгарнях вашого міста або замовляйте на сайті: www.books-xxi.com.ua/catalog/chorni-vivtsi
Підтримати проєкт можна тут: https://openeyes.org.ua/uk/projects/get_me_home_faster
Сторінка проєкту у Facebook: https://www.facebook.com/CharityFundOpenEyes/
Відповісти на статтю