Українські митці «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

Новини

Українські митці «зазвучать» у трьох містах Швейцарії

Лілія Шутяк | 31.08.19 8:07:18

З 11 по 13вереснякоманда Літературного целанівськогоцентру та автори видавництва MERIDIAN CZERNOWITZ візьмуть участь у першій частині проекту «Посилення звучання українських голосів у Західній Європі (на базі турів українських письменників по містах Австрії, Німеччини, Швейцарії)», який реалізується в кооперації з німецькою спілкою Freie Ukraine Braunschweige.V.

Серед учасників – Юрій Андрухович, Катерина Калитко, Євгенія Лопата, Святослав Померанцев (Україна), ЮдітШіфферле (Швейцарія).У рамках проекту в трьох містах – Цюриху, Базелі та Берні– відбудуться читання, дискусії та публічні виступи.
Головна мета проекту – посилення звучання українських голосів у Західній Європі.Йдеться провиступи письменників, журналістів та культурних діячів. Адже саме вони створюють позитивний імідж сучасної України.Цим і зумовлений вибір учасників проекту, кожен з якихволодієоригінальним досвідом публічного інтелектуала, організатора подій та письменника.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ:

11 вересня, 19:30 – Цюрих, локація –Культурний центр KarlderGrosse (адреса: Kirchgasse 14, 8001 Zürich)
12 вересня, 19:00 – Базель, локація - Культурний центр Philosophicum (адреса: St. Johanns-Vorstadt 19–21, 4056 Basel)
13 вересня, 19:00 – Берн, локація - Посольство України в Швейцарській Конфедерації та в Князівстві Ліхтенштейн (адреса: Feldeggweg 5, 3005 Bern)

Заходи відбуваються за підтримки Українського культурного фонду.
Український культурний фонд - державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.
Відповісти на статтю