«Химерні паралелі»: концерт камерної музики у Чернівцях

Новини

«Химерні паралелі»: концерт камерної музики у Чернівцях

Лілія Шутяк | 31.08.19 7:48:20

У рамках ювілейного Х Міжнародного поетичного фестивалю MeridianCzernowitz 8 вересня о 16:00 у Чернівецькій обласній філармонії (пл. Філармонії, 10) відбудеться концерт «Химерні паралелі» квартету ім. Л. Ревуцького.


«Оцінити всю химерність ситуації ви матимете змогу, коли я гратиму свою музику, – говорить композитор Золтан Алмаші. – Але не просто музику, а як рефлексію на поезії Ігоря Померанцева, Христі Венгринюк і Пауля Целана. Як відомо, музика і поезія часто існують паралельно. Часом ці паралелі химерні, квантові й перетинаються. Так виникає вокальна музика. Але перетинаються ці лінії і на рівні категорій, бо музика у своєму найкращому прояві є поезією, а поезія – музикою».

Вхід вільний.

Квартет ім. Л. Ревуцького– молодий колектив, який своє бойове хрещенняотримав минулого року на фестивалі MeridianPoltava. Тут грають відомі у колах поціновувачів сучасної академічної музики митці. Серед них: скрипалька Маріана Скрипа, що буквально збурила сучасну фестивальну сцену останніх років; Андрій Тучапець– альтист, заслужений артист України, у його творчому доробку багато зіграних прем'єр сучасних українських та зарубіжних композиторів; ЗолтанАлмаші– відомий український композитор і віолончеліст, засновник квартету та генератор ідей; Едуард Скрипа– віртуоз, скрипаль у п'ятому поколінні, яскравий представник буковинської скрипкової традиції.

Програма фестивалюMERIDIAN CZERNOWITZ:


https://bit.ly/2Za5sqB

Відповісти на статтю