На Чернігівщині втретє пройде масштабний літературний фестиваль «Lуtavrу»

Новини

На Чернігівщині втретє пройде масштабний літературний фестиваль «Lуtavrу»

Михайло Ломоносов | 19.08.19 9:33:27

Від 9 по 11 жовтня 2019 року в Чернігові, Ніжині, Корюківці, Бахмачі, Острі (Козелецького району) та Седне вівідбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу».
Цей масштабний літературно-мистецький захід проходитиме одночасно на базі багатьох локацій. Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступатимуть у школах, університетах, бібліотеках, музеях. Мешканці та гості згаданих населених пунктів Чернігівщини зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Цьогоріч крім класиків та молодих авторів української літератури будуть відомі митці з Польщі, Литви, Хорватії, Білорусі, В’єтнаму, Туреччини, Грузії, Чехії, Румунії, Греції, Великобританії, Сербії.
Організатором ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» є громадська організація "Центр новітніх ініціатив та комунікації" (м. Ніжин).
Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська, Остерська, Седнівська та Бахмацька міські ради, ГО "Медіа-центр "Свобода слова нового століття" (м. Корюківка), МГО "Альтернатива" (м. Корюківка) та БФ «Захистимо Україну», Чернігівська обласна організація Спілки письменників України, PENUkraine, Асоціація українських письменників (АУП).
Мета фестивалю – просвітницька. Привертати увагу дітей та молоді до читання, ознайомлювати із сучасною українською та зарубіжною літературою, просувати книгуу сучаснекультурнемолодіжне середовище, робитимодними та популярними традиції сторітаймів, створюватиживийдіалогчитача та письменника, ̶ каже натхненниця та топ-менеджер фестивалю «Lуtavrу» Тетяна Винник.

Фестиваль «Lуtavrу» на теренах України (Чернігівщина) з'явився у 2016 році. Відтоді зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. У рамках проекту традиційно готуєтьсяальманах "Литаври", до якого входять твори учасників фестивалю. Альманах видається за підтримки Ніжинської міської ради і є подарунковим виданням для бібліотек та шкіл Чернігівщини, які беруть участь у проекті.

Нагадаємо, що у 2016 та 2017 роках Міжнародний фестивальінтеграції слова у сучасному арт-просторі«Lуtavrу» зібрав на Чернігівщині близько двохсот митцівіз більш ніж десяти країн світу та України. Було проведено більшепівтори сотні заходів у школах, вузах, бібліотеках Чернігівщини та подаровано культурним і освітнім закладам комплекти книжок сучасної літератури.
Цифровеім’яфестивалю у фейсбуці - @lytavry, в інстаграмі – @lytavry_festival

Контакти:

Тетяна Винник, (097) 376 71 76, Vinnikt077@gmail.com,

Михайло Ломоносов, (068) 976 17 10, lomonosov.misha@ukr.net

Відповісти на статтю