Крапка Руху на Фестивалі Параджанова

Новини

Крапка Руху на Фестивалі Параджанова

Львів - Місто літератури ЮНЕСКО | 19.08.19 9:14:03

В рамках IV Міжнародного Фестивалю Параджанова на Левандівці офіс Львів - Місто літератури ЮНЕСКО презентує вже традиційну спец-програму "Крапка руху", що складатиметься з декілької подій:
22 серпня о 16:00 завітайте на лекцію "Міфологічний час у якому ми живемо" від доцентки Кафедри теорії та історії культури ЛНУ ім. Івана Франка, співорганізаторки PEN конгресу у Львові 2017 року та прекрасної порадниці офісу Львів - Місто літератури ЮНЕСКО, Oksana Darmoriz

Під час розмови обговоримо такі актуальні питання:

🧐Що таке міфологічне мислення і чи існує воно сьогодні?
🧐Чому міфологічність – це не лише про первісні часи, епоху богів та героїв?
🧐Чи існують міфи в сучасності і чим вони відрізняються від давніх?
А також поговоримо про:
🧐Про час, історію, пам'ять і про те, чому цими темами постійно маніпулюють.
🧐Про те, який зв'язок між казками, рекламою, політикою та нашим сприйняттям реальності.
🧐Та інші цікаві речі, що стосуються кожного.
;
23 серпня о 20:00 відбудеться показ кінострічки "Жива ватра" з подальшим її обговоренням;

«Жива ватра» — український мистецький документальний фільм режисера Остапа Костюка. Фільм розповідає про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла в контексті сучасного світу.
Кінотеатральна версія стрічки вперше вийшла в український кінопрокат 29 вересня 2016 року. У 2017 році стрічка перемогла у 2 номінаціях української національної кінопремії "Золота дзиґа".
Це фільм про життя, про традицію, про конфлікт двох світів — сучасного і древнього, про природу гір, про долю людську, про любов, про родину, про місце під сонцем, про вогонь живий і про вівчарство — усе це в голові маленького хлопчика, котрий, може, стане пастухом — Іванка.

В День Незалежності, просто перед святковим концертом, завітайте на майстер-клас "Герой твого району" від Yaroslav Svit, творця коміксу "Троє проти зла".

“Троє проти зла” - Це історія про двох друзів, котрі змушені попасти у паралельний світ який наповнює магія і чарівні створіння, щоб врятувати свого третього друга. Там на них чекають посередні пригоди. Хочеш навчитись малювати героїв, як в коміксі?? Тоді завітай на майстер-клас від одного з авторів! Буде весело, пізнавально та ТВОРЧО !

За підтримки:
- Управління Культури Львівської Міської Ради
- Міський Палац Культури імені Гната Хоткевича
- КМЦ "Супутник"
- Кінокомпанія "Магіка-Фільм"

Відповісти на статтю