Розпочинається прийом заявок на конкурс Премії міста літератури ЮНЕСКО 2019

Новини

Розпочинається прийом заявок на конкурс Премії міста літератури ЮНЕСКО 2019

Львів – Місто літератури ЮНЕСКО | 24.04.19 22:46:57

З 20 квітня по 31 травня у Львові приймають книги до номінації на Премію міста літератури ЮНЕСКО.
Уже вдруге у Львові стартуватиме прийом заявок на Премію міста літератури ЮНЕСКО. Це перша в Україні літературна премія з таким статусом, яку присуджують автору або перекладачеві за оригінальний або перекладний художній твір українською мовою. Премія заснована задля вшанування творів сучасної літератури та надання їм суспільного резонансу.

У 2018-ому році лауреатом Премії та власником найбільшої грошової винагороди з усіх міський премій в Україні – 150 тис. грн – став Петро Яценко за роман «Нечуй. Немов. Небач». Спеціальні відзнаки та премії по 25 тис. грн. отримали перекладачки Ольга Любарська та Ярослава Стріха. Така літературна нагорода стала першою в Україні премією від окремого міста.

Вимоги до номінованого твору

• До номінації приймаються книги, опубліковані в 2018 році.
• Твір автора має відповідати загальноприйнятим гуманістичним цінностям, його зміст не повинен ображати чи принижувати честь та гідність українського народу, а також пропагувати сепаратизм.
• Не прийматимуть до розгляду твори з ознаками плагіату та/або з порушенням авторського права.
• Номінований твір повинен бути доступним у друкованому та/або електронному вигляді, а перша публікація твору повинна бути в попередньому календарному році.

Номінантів можуть висувати видавництва, книгарні, бібліотеки, громадські, професійні, творчі організації, а також культурні та освітні установи різних форм власності, які в своїй статутній діяльності маю напрям «література».
Заявка на конкурс включає поданий один примірник номінованого твору, заяву на ім’я міського голови Львова та згоду автора/перекладача на розгляд твору в межах конкурсу.

Ознайомитись з Положенням про Премію міста літератури ЮНЕСКО можна за посиланням

https://www8.city-adm.lviv.ua/Pool/Info/doclmr_1.NSF/(SearchForWeb)/73CA0E3ABB00BBFFC22582980036BCA3?OpenDocument&fbclid=IwAR2zYQZosdH-WZkPACjO8shxdX3gXnNeDneIh8vEZBtTbgJ-FrQi9ja4iGE


Більше інформації шукайте на сторінці Премії міста літератури та офіційному сайті офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО».

Відповісти на статтю