Нагороджені міжнародною медаллю Івана Мазепи за 2019 рік

Новини

Нагороджені міжнародною медаллю Івана Мазепи за 2019 рік

Сергій Дзюба, президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України | 28.03.19 21:19:46

Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи (рішення №13) нещодавно відзначені:
1. Письменниця Тетяна Сидоренко (м. Ніжин) – за значну творчу діяльність;
2. Генеральний секретар Асоціації індійських письменників, поет Ашис Санйал (Індія, Бангладеш) – за творчий доробок бенгальською мовою (більше 120-ти книжок) та визначну творчу і громадську діяльність, а також – популяризацію української літератури в Індії та Бангладеші;
3. Перекладач Віра Річ (Англія) (посмертно) – за визначний внесок у популяризацію української літератури у Великобританії.
Міжнародна патріотична медаль Івана Мазепи заснована в 2016 році Міжнародною літературно-мистецькою Академією України для відзначення письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, громадських діячів, меценатів з України та зарубіжжя за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.
Серед нагороджених патріотичною медаллю Івана Мазепи – зокрема, відомі українські письменники – Юрій Мушкетик, Валерій Шевчук, Леонід Горлач, Рауль Чілачава, Ігор Качуровський, Богдан Бойчук, Володимир Шовкошитний, Станіслав Бондаренко, Анна Багряна; літературознавці Євген Баран і Михайлина Коцюбинська; письменники, перекладачі Войцех Пестка (Польща), Димитр Христов (Болгарія); Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко.
Щиро вітаємо Вас, шановні добротворці, з високою відзнакою і зичимо всіх гараздів!
Відповісти на статтю