Для батьків і їхніх дітей, і не тільки....

Новини

Для батьків і їхніх дітей, і не тільки....

Свічадо | 25.03.11 8:44:25

Марія Морозенко Вечорової пори Молитви, казки, колисанки – Львів: Свічадо, 2011 – 96 с.

Ця книжечка незвичайна. Вона може здружити всю сім’ю. Яким чином?..
А спробуйте щовечора, вкладаючи спати своїх маленьких дітей чи онуків, молодших братчиків чи сестричок, помолитися спільно з ними, разом подякувати Богові за прожитий день, поговорити і про те, що тішить, і про те, що тривожить. А потім прочитати вголос цікаву казку. Ось тоді... А зрештою, спробуйте! Книжка допоможе вам. У ній знайдете і молитви, і колискові, і цікаві оповіді на кожен день тижня.

Уривок тексту:

Вечір ІІ

Вівторок
На вулицях затихає денний гамір. Натруджену вечірню землю огортають сутінки. В оселях, стомлено позіхнувши, одне по одному загасають різнобарвні світлячки-віконця. Світлим думкам і надіям відкриваються небеса. У душі тихо і ніжно пробуджуються слова молитви.
У вівторок ми прославляємо найбільшого пророка і праведника, святого Йоана Хрестителя. Саме він хрестив нашого Спасителя у водах Йордану. Ще Йоана Хрестителя називаємо Предтечею, тому що він готував людей до зустрічі зі Спасителем.
Йоан Хреститель закликав усіх людей до покаяння і хрещення, щоб вони гідно зустріли Спасителя і могли вічно жити з Богом. За цю місію Предтеча прийняв мученицьку смерть. Вечорового вівторка молимося до Йоана Предтечі і просимо Хрестителя допомогти нам пройти дорогу земного життя достойно й осягнути Небо.
Відповісти на статтю