У Львові презентували книжку, яку можна слухати й читати

Новини

У Львові презентували книжку, яку можна слухати й читати

10.06.18 12:26:42

Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» спільно з книгарнею «Є» та Центром музичного розвитку «Tempo» 9 червня презентували книжку шведського письменника Леннарта Ґельсінга «Трелі та вушка дракона».
Книжка «Трелі та вушка дракона» розповідає про найрізноманітніші інструменти: труби, фаготи, кларнети, флейти, скрипки, контрабаси тощо. Діти зможуть прочитати про них дотепні, симпатичні віршики, а також те, з чим / ким може асоціюватися звучання, якій порі року і настроям найбільше відповідає той чи інший інструмент.
Ілюстрації Ане Ґуставссон перетворили цю книжку на окремий світ, наповнений різними кольорами, персонажами й емоційними відтінками. А особливість видання у тому, що діти зможуть не лише прочитати і побачити історії, пов'язані з музикою та інструментами, а й почути їхнє звучання: найкращі шведські музиканти виконали класичні твори відомих композиторів. До книжки додається диск із відповідними записами.

«Трелі та вушка дракона» Леннарта Ґельсінга побачили світ українською в перекладі Наталі Іваничук у дитячому арт-видавнивтві «Чорні вівці». Під час заходу перекладачка разом із працівниками центру музичного розвитку «Tempo» буде ближче знайомити дітей із музикою.
Відповісти на статтю