Переможці загальнонаціонального конкурсу

Новини

Переможці загальнонаціонального конкурсу

Олег Гончаренко | 30.08.17 17:58:04

Відомі українські письменники та журналісти Тетяна і Сергій Дзюби стали днями переможцями загальнаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» (талановиті чернігівці посіли перше місце). Їх відзначено за ошатну книжку віршів болгарською та українською мовами «На сріблястій долоні вічності», яка успішно вийшла в Болгарії.
Поезії українців – Тетяни і Сергія – переклав відомий болгарський поет Димитр Христов (редактор та консультант – Анна Багряна, рецензент збірки – голова Спілки болгарських письменників Боян Ангелов, – ця дійсно неординарна книжка побачила світ у його видавництві «Богіанна»). До речі, нещодавно, в серпні, Сергій і Тетяна Дзюби здійснили цікаву творчу поїздку до Польщі, Німеччини та Чехії (вони побували в Кракові, Дрездені і Празі), відвідавши й гостинний Львів, одне зі своїх найулюбленіших міст.
Також серед цьогорічних лауреатів загальнонаціонального конкурсу – письменниця і громадський діяч, член Міжнародної літературно-мистецької Академії України Олена Ананьєва (Україна-Німеччина), котра перемогла в номінації «Мовне багатоголосся».
Урочисте нагородження переможців і призерів цього дуже популярного конкурсу відбулося в Одесі. Конкурс проводиться за сприяння Національної спілки журналістів України.
Відповісти на статтю