Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 18.06.17 13:58:59

19 – 23 червня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація роману Володимира Рафєєнка «Довгі часи» (Львів)

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію роману Володимира Рафєєнка «Довгі часи», що

відбудеться у вівторок, 20 червня, о 18.30.


Учасники: Володимир Рафєєнко, Маріанна Кіяновська. Модераторка — Мар'яна Савка.

Володимир Рафєєнко – український письменник, який вимушено переїхав з Донецька у Київ. Свій роман «Довгі часи» написав російською мовою; український переклад з'явився майже одночасно.
«Цей текст став для мене в певному сенсі терапевтичним. Він виходив з мене так само, як і виходить біль, – каже Володимир Рафєєнко. – Без нього я не зміг би жити й вижити у тій ситуації, в котрій опинився три роки тому. Зрозуміло, що книга спрямована проти сучасного ідеологічного про-російського дискурсу, хоч і написана російською мовою. Ця книга – художня і філософська спроба осмислити те, що наразі відбувається в нашій країні. Спроба культурного та онтологічного спротиву тій темряві, що прийшла до нас зі Сходу».
«Довгі часи» — міська балада, казка для дорослих про життя і смерть в часи війни, де фантасмагоричне та ірреальне перемежовується з дійсністю, правдою нашого буття. Роман складається з двох частин. Перша — це моторошна казка, де на околиці Z у триповерховій лазні «П’ятий Рим» без сліду зникають окупанти і щоранку лунає гімн України, де колорадські жуки з ногами-кинджалами перетворюють роздачу гуманітарної допомоги на бійню, де, врешті, аби потрапити у Київ, потрібно прийняти смерть. Друга частина — новели, написані у реалістичній манері та вплетені у тло казки. Новели про людей, які живуть і виживають у Донецьку. Реальні долі, реальні історії, від яких стискається серце.


Презентація роману Ірини Червінської «Світи і лабіринти» (Львів)

Книгарня “Є” та “Видавництво 21” запрошують на презентацію роману Ірини Червінської «Світи і лабіринти», що

відбудеться в середу, 21 червня, о 18.30.

Модератор — Богдан Пастух.

«Світи і лабіринти» ‒ це трилер з елементами детектива, психоделіки та антиутопії. Ірині Червінській вдалося створити якісний текст, який поповнить відповідну нішу української жанрової літератури. Головний герой роману ‒ молодий чоловік, який чи то втратив свою ідентичність, чи несподівано для себе опинився у полоні різних ідентичностей. Усе відбувається так блискавично швидко і карколомно, кадри блимають, не встигнувши зафіксуватися у свідомості, що головний герой навіть не має найменшого шансу отямитися, аби збагнути, де насправді він і яка із численних реальностей його.
Під час презентації Ірина Червінська розповість про специфіку створеного нею смислового світу, про витоки її інтересу до «адреналінових» жанрів, чинники та критерії створення якісної жанрової літератури та про свою участь у VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Адреса Книгарні «Є»:

м. Львів
просп. Свободи, 7
Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».Відповісти на статтю