Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 05.06.17 11:34:47

5 - 11 червня книгарня "Є" у Львові запрошує на такі заходи:
Дискусія “Табу на російські соцмережі та інтернет-сервіси: чому (не) схвалюємо?” (Львів)

Захід відбудеться в середу,7 червня, початок — о 18.30. Модераторка — Галина Сафроньєва.

Майже місяць тому Президент України Петро Порошенко підписав указ про введення у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте", "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України. Таке нововведення не залишило осторонь мільйони українських користувачів російських інтернет-сервісів. І якщо частина з них зрозуміла таку позицію української влади, мовчки прийнявши заборону, то багато людей все ж не погодилося з рішенням, почавши шукати шляхи обходу такої ситуації. І зараз чимало сайтів пропонують алгоритми, які допомагають надалі користуватися ресурсами, що потрапили під санкції. Навіщо вони це роблять? Чому українські громадяни свідомо продовжують виставляти свої персональні дані на сайтах країни-агресора? Чи все врахували наші можновладці, ухвалюючи рішення про табу на російські сервіси в мережі? Відповіді на ці та інші запитання шукатимемо разом із Іваном Городиським — юристом, кандидатом юридичних наук, директором Школи права УКУ; Анастасією Шибіко — журналісткою, кореспонденткою в зоні АТО, волонтеркою організації “ASAP RESCUE”; Ігорем Фещенком — регіональним представником Інституту масової інформації у Львівській області.

Презентація книжки Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» (Львів)

Книгарня «Є» та видавництво «Віват» запрошують на презентацію книжки Дари Корній «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи», що
відбудеться в четвер, 8 червня, о 18.30.

У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалася з істотами нижчого порядку. Наші давні предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.
Ця книжка — чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки — ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох... Ви постоїте біля річки - заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі — прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.


Презентація книжки Ніки Нікалео «Черешні з коньяком» (Львів)


Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію книжки Ніки Нікалео «Черешні з коньяком», що
відбудеться в п'ятницю, 9 червня, о 18.00.

Цей світ ніколи ні на що не дає гарантій. І доля не пише попереджувальних листів. Журналістка Олена неочікувано для себе опинилася у непростій ситуації: її шлюб тріщить по швах.
Вона намагається терпіти, а потім — відволікти себе від проблем. Її біль і гра заходять надто далеко. Шукаючи втіхи у свого однокласника, вона робить помилку, яка, можливо, зможе змінити усе її життя і довести: ніщо не було даремним…
Роман пронизаний чутливістю й переживаннями. Але, разом із тим, дуже життєвий, з буденними проблемами та сподіваннями, які близькі кожній людині.
Ніка Нікалео — українська письменниця, громадська діячка та перекладачка. Дипломантка конкурсу «Коронація слова-2010» за роман «Dolce Vita», лауреатка «Коронації слова-2013» у номінації «Вибір видавця» за роман «Любові полум’я».

Адреса книгарні “Є”:

м. Львів, просп. Свободи, 7
Телефон: (032) 235 73 68

Вхід вільний.

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю