10 Дитячий Форум відбудеться у Львові

Новини

10 Дитячий Форум відбудеться у Львові

ГО "Форум видавців" | 28.05.17 13:06:52

1-4 червня у Палаці Мистецтв (Львів, вул. Коперника, 17) відбудеться Дитячий Форум – одна з найбільших в Україні подій для розвитку та радості дітей.
Мета: показати дітям, що читання це цікаво і що для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі необхідно вміти включити уяву.

Про Дитячий Форум у цифрах:

12 000 відвідувачів (очікувана кількість) – дітей від 3 до 13 р., батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 21 області України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.
800 – заходів у програмі Дитячого форуму
436 учасників Дитячого Форуму, з них:
164 організацій
35 видавництв
11 музеїв
7 бібліотек
6 театрів
103 майстри
38 авторів
35 художників
35 науковців
15 керівників культурних та освітніх організацій
15 спортсменів
12 культурних менеджерів
11 бібліотекарів

Весь ДФ відбувається у форматі великої гри «Космовізія: супергерої та книжкова туманність».

За легендою одну з Галактик заполонило космічне сміття, врятувати Всесвіт можуть діти, які здобудуть 9 суперсил, а для цього їм потрібно відвідати 9 планет, мешканці кожної з яких володіють лиш однією з суперсил. Тільки ті, хто здобудуть 3, 6 або 9 суперсил можуть стати Косморейнджерами, Космогероями і Супергероями та врятувати Всесвіт.

Планети і суперсили:

• Іван Сила, Енергійна Суперсила, 130 заходів,
• Земля світлячків, Допитлива Суперсила, 102 заходи,
• Джури козака Швайки, Перевтілювальна Суперсила, 60 заходів;
• Країна Недоладія, Мандрівна Суперсила, 80 заходів;
• Чудове Чудовисько, Творча Суперсила, 115 заходів;
• Бузиновий цар, Природолюбна Суперсила, 100 заходів;
• Маленький принц, Пам’ятлива Суперсила, 64 заходів;
• Тореадори з Васюківки, Винахідлива Суперсила, 310 заходів;
• Петрик П’яточкін, Кмітлива Суперсила, 300 ігрових батлів;
• Інклюзія, 31 захід, 9 виставок;
• Для найменших, які ще не можуть вирушити в самостійну подорож, є Плато Космомацьоп: 136 заходів.

Ярмарок: книжки, ігри, іграшки

Українські видавництва представлять свої книжкові новинки та хіти продажів попередніх років. Ознайомитись з книгами можна за посиланням. На ярмарку також будуть представлені розвиваючі ігри та іграшки для дітей.

Література

Відбудуться заходи і автограф-сесії відомих дитячих письменників, перекладачів та ілюстраторів: Вікторія Амеліна, Володимир Арєнєв, Андрій Бачинський, Іван Андрусяк, Галина Вдовиченко, Сергій Гридін, Василь Шкляр, Мар’яна Савка, Катерина Міхаліцина, Галка Крук, Кузько Кузякін, Мар’яна Прохасько, Наталка Гайда, Тарас Кеб та багато інших.

Мейкерство (винахідництво, наукові досліди, робототехніка, рукоділля)

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти, проведуть заняття з робототехніки і влаштують перегони міні-роботів, навчать, як спаювати плати і створювати ракети чи роботів ВОЛЛІ-Е, продемонструють роботу 3D принтера та розкажуть про Всесвіт, сонячну систему та дослідження космосу і не тільки.

Проводиться спільно з Малою Академією Наук України (м. Київ), Львівською обласною МАН, НУ «Львівська Політехніка», EcoBot, Betalab, «Радіомаг Україна», студією «Успіх» (ЦТДЮГ «Погулянка»), майстернею «Клей-МО», Творчою майстернею «Сверлик», Львівським астрономічним товариством, Kid'IT, LITS4kids, Львівською Академією СТАРТ_ІТ, Boteon.

Мистецтво

У цьому просторі діти зможуть намалювати картину, чи створити ілюстрації до книжки, зліпити улюбленого книжкового героя, виготовити листівку чи іграшку, відвідати заняття з дизайну монограм, гратографії, авторського розпису тканин, каліграфічного письма широким пером, побувати на майстер-класі із створення витинанки чи графічного коміксу і ще чимало інших подій. Детальніше – за посиланням.
Проводиться спільно з Українською академією друкарства, арт-студією «Шухляда», Культурною Асоціацією «Новий Акрополь», художниками – Дарією Альошкіною, Тарасом Кебом, Галиною Дудар, Віталієм Репетою.

Спорт

У програмі: 150 спортивних заходів – зарядка з олімпійцями, катання на поні, тренінги з дитячої йоги, підйом на скеледром, заняття з Таеквон-До, бойового гопака, а також історичне фехтування та стрільба з лука. Детальніше – за посиланням.
Партнери з проведення заходів: Національний олімпійський комітет у Львівській області, кінний клуб «Світ коней», «Green Tara», клуб «Манівці», Львівська обласна федерація Таеквон-До ІТФ, Школа Бойового Гопака імені Івана Богуна, Клуб історичної реконструкції «Лемберг», ЛММГО «Чорна Галич».

Музика, кіно, театр

У програмі: майстер-класи з гри на саксофоні, гітарі, контрабасі, фортепіано, а також зі співу та джазової імпровізації, уроки ораторського мистецтва, вистави, покази фільмів та створення мультика з пластиліну і не тільки.

Екологія

Екзотичні тварини зі всього світу,
«зелена» стіна, виставка художніх плакатів дизайнерів з різних країн, виготовлення їстівних іграшок для ведмедів – 92 заходи відбудеться у Екопросторі протягом 4 днів Дитячого Форуму.

Партнери з проведення заходів: Львівський міський дитячого еколого-натуралістичний центр, ведмежий притулок «Домажир», «Зелений ліхтарик», соціальна ініціатива «Хтось не зробить», «ZeleNew», міжнародна Асоціація дизайнерів-графіків «4й блок».

Мандри

Тут можна дізнатись про здоровий спосіб життя, зіграти в рухливі ігри, навчитись в'язати вузли, розкладати ватру, рахувати географічні та астрономічні об'єкти і знаходити відстань між географічними точками.

Квести

Музейний, видавничий та бібліотечний квести відбудуться у межах Дитячого Форуму. Дітям доведеться поламати голову, щоб відповісти на запитання від музейників, бібліотекарів та видавців.

Партнери з проведення: Український центр розвитку музейної справи (м. Київ), Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка, Музей космонавтики імені С. П. Корольова (м. Житомир), Літературно-меморіальний музей-квартира П..Г. Тичини (м. Київ), Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької, Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського, Художньо-меморіальний музей Івана Труша, Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького, Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка,
Львівський музей історії релігії, Львівський історичний музей, Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України.

Інклюзія

Тут можна відвідати майстер-клас з писання шрифтом Брайля, подивитись мультики наосліп та виконувати щоденні завдання із зав’язаними очима. Вперше відбудеться у межах Дитячого Форуму. Деталі – за посиланням.

Партнери з проведення заходів:
ГО «Розправлені крила», Українська спілка інвалідів

Плато Космомацьоп

Для діток від 3 до 5 років буде діяти окремий простір. Руханки, театральні сценки, уроки p англійської, малювання, музики, читання і не тільки – у програмі для наймолодших 100 розвиваючих заходів від 14 учасників.

Партнери з проведення: Центр музичного розвитку Теmро, школа Kindermusik, центр розвитку Snail, Центральна міська бібліотека для дітей, сімейний клуб “Сім'я від А до Я”, дитячий центр “Дивокрай”, “Baby Club”, Центр Родини Благодійного Фонду Св. Володимира, Навчально-методичний центр освіти м. Львова, клуб “Невгамовні читайлики”, проект “Мишеняткова абетка”, Nravo Kids, Хелен Дорон, мережа освітніх закладів ХЕППІ.
Квитки продаються на сайті та у касах Gastroli.ua.

Вартість вхідних квитків:

для дітей

1 день – 50 грн.
4 дні – 100 грн.

для дорослих

1 день – 20 грн.
4 дні – 40 грн.

Вхід безкоштовний для: особливих дітей, вихованців дитячих будинків та інтернатів, дітей з багатодітних і малозабезпечених родин, дітей переселенців, дітей учасників АТО і героїв Майдану, дітей віком 0-4 роки.

Всі заходи на території Дитячого форуму – безкоштовні.

Бонус! Кожен відвідувач віком від 5 до 14 років з квитком або з пільгових категорій отримає:

• безкоштовний квиток на відвідування Лабіринту в Ігроленді, ТРЦ Форум Львів;
• зошит від видавництва «Школярик»;
• воду від ТМ «Моршинська. Спортик».

Дякуємо співорганізаторам і партнерам, без яких проведення Дитячого форуму не було б можливим.

Співорганізатори

Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський Палац мистецтв, Національна скаутська організація України «Пласт».
Програмні партнери
Музей космонавтики ім. С.П. Корольова, Офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Інтернет-портал «БараБука», НУ «Львівська Політехника», Український Католицький Університет, Українська академія друкарства, Львівський молодіжний клуб, ГО «Фонд технічних ідей», Національна скаутська організація України «Пласт», Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, Наукова бібліотека Львівського національного університету ім. І. Франка, туристичний клуб «Манівці», Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр, Дитячі наукові студії МАН, Львівська обласна Мала Академія наук учнівської молоді, Львівська обласна федерація Таеквон-до ІТФ, Центральна бібліотечна система м. Львова, Львівська обласна бібліотека для дітей, КСК «Світ коней», Клуб-садок ХЕППІ, Організація Українських Скаутів, Мережа парків святкування днів народження «Дитяча планета», Радіо Маг, Соціальна ініціатива УГКЦ «ХТОСЬ НЕ ЗРОБИТЬ!», Творча студія «Інклюз», Центр музичного розвитку «Темро», Технічноспільнота «Betalab», Арт-студія «Шухляда», Творча майстерня «Сверлик», Клуб «Чотири лапи», ЛКП «Лев», Асоціація дизайнерів-графіків «4й блок», Український центр розвитку музейної справи, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Художньо-меморіальний музей Івана Труша, Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького, Художньо-меморіальний музей Олекси Новаківського, Художньо-меморіальний музей Олени Кульчицької, Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові, Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка, Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України, Літературно-меморіальний музей-квартира П. Г. Тичини, Львівський історичний музей, Ведмежий притулок «Домажир», Центр розвитку дитини «Snail», Освітньо-технологічний майданчик для дітей «KID`IT», Станиця Львів Пласту НОСУ, ГО «Розправлені крила», Ресурсний центр освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами НУ "Львівська Політехніка", Українська спілка інвалідів, Футбольна академія для дошкільнят «Клуб Лева», Студія дитячої творчості «КОКО», Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики, LITS4smallkids, Дитяча школа кулінарії «Ложка», Nravo Kids, ГО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я», Фонд Святого Володимира, Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Музична школа «YOLO», КЗ Тернопільської міської ради «Станція юних техніків», Клуб аматорів астрономій «Астрополіс», Майстерня «Клей-мо», Дитяча школа народних мистецтв, Львівська майстерня «Щастя», Клуб «Сім’я від А до Я», «Зелений ліхтарик», студія «Успіх» (ЦТДЮГ «Погулянка»), Львівське астрономічне товариство, Львівська Академія СТАРТ_ІТ, Boteon, Культурна Асоціація «Новий Акрополь», «Green Tara», Школа Бойового Гопака імені Івана Богуна, Клуб історичної реконструкції «Лемберг», ЛММГО «Чорна Галич».

За сприяння

Посольства Швеції в Україні, Шведського Інституту
Відповісти на статтю