«Видавництво Анетти Антоненко» репрезентує Дідьє ван КОВЕЛАРТ [DidiervanCauwelaert] «ЖУЛЬ»

Новини

«Видавництво Анетти Антоненко» репрезентує Дідьє ван КОВЕЛАРТ [DidiervanCauwelaert] «ЖУЛЬ»

Видавництво Анетти Антоненко | 10.04.17 19:58:48

У тридцять років вона повернула собі зір. І собака-поводир — найближча істота впродовж багатьох років — стала їй не потрібна. Що робити бідному псові Жулю? Куди бігти?
Він приймає стратегічне рішення: поєднати долі чоловіка, який одного разу врятував його в аеропорту, та жінки, яка так невдячно залишила його і яку він любить понад усе на світі.
Якщо ви любите тварин і дітей, а ще — якщо вірите в справжнє кохання — він не залишить вас байдужими.

Для кого ця книжка
Для тих, хто передовсім цінує любов, відданість і добро.

Дивовижна історія кохання, яку можуть розповісти вам лише французи
RadioCharivari 986


Історія, яку ви просто не забудете
Frankreicherleben


Дідьє ван КОВЕЛАРТ
народився у 1960 році у Ніцці. Дебютував як театральнийрежисер — у віці 17 років поставив «У зачині» Ж.-П. Сартра, отримавши схвалення автора. Перший роман Ван Ковелартавийшов у 1982 році — і на голову автора впав шалений успіх. У 1994 році за роман «В один кінець» (Unallersimple) він одержав Гонкурівськупремію. Має ще понад десять премій. Ван Ковеларт — автор двадцяти романів, кількох есе, низки п’єс, радіовистав і кіносценаріїв, співпрацює у створенні коміксів. Сам себе називає «романістом реконструкції». Більшість його героїв — люди зі складною долею, які намагаються знайти власне місце в житті. Своїми вчителями вважає Марселя Еме та РоменаҐарі

Відповісти на статтю