MERIDIAN CZERNOWITZ візьме участь  у Лейпцизькому книжковому ярмарку

Новини

MERIDIAN CZERNOWITZ візьме участь у Лейпцизькому книжковому ярмарку

Лілія Шутяк | 21.03.17 12:31:06

23-26 березня у Німеччині відбудеться одна з найбільших літературних подій року – Лейпцизький книжковий ярмарок. Участь в ньому вже вшосте візьме Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ та її автори: Сергій Жадан, Ігор Померанцев, Ірина Цілик. Поїздку підтримало Міністерство закордонних справ Німеччини, Українсько-німецьке культурне товариство «Gedankendach» та Посольство Німеччини в Україні.

За словами директорки фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ Євгенії Лопати, «наші автори та їх німецькі колеги візьмуть участь у публічній дискусії на тему «Czernowitz: Інтернаціональний діалог як шлях подолання конфліктів пам’яті». До речі, саме ця тема стане центральною у Чернівцях на фестивалі у вересні».
Президент MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев додає: «Ми дізнавалися у наших колег-видавців, чи їдуть вони до Лейпцигу. Здається, цього року ми будемо єдиним українським стендом».

Стенд MERIDIAN CZERNOWITZ E 502 діятиме у Залі № 4. Час роботи – з 9:00 до 18:00 (щоденно).

Детальна програма на сайті: http://www.meridiancz.com/blog/prohrama-zahodiv-meridian-czernowitz-na-lejptsyzkomu-knyzhkovomu-yarmarku-2017/
Відповісти на статтю