Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 06.03.17 19:00:59

6 — 11 березня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація книжки Ірини Кулянди “Пливи, кораблику, пливи” (Львів)

Дата: 06.03.17, о 18.30 (понеділок)


Книгарня “Є” та видавництво “Крок” запрошують на презентацію збірки поезії та прози Ірини Кулянди “Пливи, кораблику, пливи”, що відбудеться 6 березня. Початок — о 18.30. Модератор — Віталій Шидей.

До збірки увійшли вибрані вірші, есе, казки, замальовки Іри Кулянди, написані впродовж кількох років.
Учасники презентації: Софія Братченко, Владислава Польчин, Оленка Високолян – близькі подруги авторки.

Ірина Кулянда народилась у Львові 26 квітня 1997 року. Закінчила другий курс журналістики ЛНУ ім. І. Франка. Об'їздила автостопом Україну, самовдосконалювалась, розчаровувалась і закохувалась, невтомно шукала себе в собі. Залишила у спадок сотні віршів, есеїв-роздумів, наукових праць. Під час найдовшої в планах подорожі трагічно загинула у хвилях Чорного моря на мисі Фіолент у Криму у віці дев’ятнадцяти років.

Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/767004350128822/


Розмова філософів Павла Бартусяка та Володимира Олінкевича "Егон Шілле. Істерія в обіймах жінки" (Львів)

Дата: 07.03.17, о 18.30 (вівторок)


Книгарня “Є” запрошує на розмову філософів Павла Бартусяка та Володимира Олінкевича "Егон Шілле. Істерія в обіймах жінки". Захід відбудеться 7 березня, початок — о 18.30.
Еґон Шіле – австрійський живописець і графік (1890-1918). Одержимий лініями й полем тілесності вид творця, порнограф і фотограф відчуттів, доведених до патології, від імені якої промовляє тіло. Сльози, сміх, крики, судоми, параліч, втрати чутливості, сказ, на полі полотна ліквідують самототожність жінки і постулюють примат множини її станів. Жінка кричить емоціями чи емоції кричать жінкою? Жінка в обіймах істерії чи істерія в обіймах жінки?

Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/494079317453233/


Розмова з журналістом Олегом Стецишиним “Бандерівський інтернаціонал: грузини, росіяни, євреї та інші національності в боротьбі за незалежність України” (Львів)

Дата: 09.03.17, о 18.30 (четвер)

Книгарня “Є” та Центр досліджень визвольного руху запрошують на розмову з Олегом Стецишиним “Бандерівський інтернаціонал: грузини, росіяни, євреї та інші національності в боротьбі за незалежність України”. Захід відбудеться 9 березня. Початок — о 18.30. Модератор — Андрій Усач.
Книжка Олега Стецишина “Бандерівський інтернаціонал: грузини, російни, євреї...” розповідає про участь іноземців та представників національних меншин у складі Української повстанської армії: грузинів, азербайджанців, білорусів, росіян, вірмен, татар, литовців, узбеків, євреїв, австрійців, бельгійців, французів, італійців, німців тощо. Як вони потрапили до лав УПА, як воювали та як згодом склалася їхня доля – захопливо і ґрунтовно викладає автор на основі архівних документів, свідчень вояків, праць з історії визвольного руху.

Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/135375290315018/


До Шевченківських днів. Зустріч “Шевченко від А до Я устами сучасних поетів. Спадкоємність образів” (Львів)


Дата: 10.03.17, о 18.30 (п'ятниця)

Книгарня “Є” та “Видавництво Старого Лева”, до Шевченківських днів, запрошують на зустріч “Шевченко від А до Я устами сучасних поетів. Спадкоємність образів”. Захід відбудеться 10 березня, початок — о 18.30. Учасники: Мар'яна Савка, Олена Галета, Ірина Старовойт, Маріанна Кіяновська, Остап Сливинський.
У «Видавництві Старого Лева» вийшла абетка-енциклопедія «Шевченко від А до Я», яку написав Леонід Ушкалов, а проілюструвала Анастасія Стефурак. Ця книжка упорядкована за ключовими словами, розміщеними за абеткою. Кожне слово (а це і «кіт», і «чай», і «зорі», і «тополя», і «Україна»…) – ключ до біографії й життя Шевченка. І Кобзар у ній постає з неочікуваного й дуже людяного боку. Адже цікавим і близьким Тараса Шевченка роблять не тільки (і не стільки) біографічні дати — народився, виріс, написав, помер – а значно інтимніші речі: смаки, думки, уподобання... Ця книжка надихнула сучасних поетів поговорити про спадковість у їхній поезії. Мар'яна Савка, Олена Галета, Ірина Старовойт, Маріанна Кіяновська, Остап Сливинський візьмуть за основу слова-ключі з книжки «Шевченко від А до Я» і розкажуть, що ці слова значать для них, а що значили для Шевченка. А також прочитають вірші – власні і Шевченкові – у яких ці слова відлунюють.

Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/1651967825105311/

Дитяча субота для дітей 5-10 років. Читання й забавки до Шевченківських днів (Львів)

Дата: 11.03.17, об 11.00 (субота)

Книгарня “Є” та клуб “Невгамовні читайлики”, до Шевченківських днів, запрошують на дітей 5-10 років та їхніх батьків на Дитячу суботу: читання й забавки. Захід відбудеться 11 березня, об 11.00. Попередня реєстрація — 050 512 70 71 (Юля).
На зустрічі до Шевченківських днів будемо читати вірші, говорити про Кобзаря, роздивлятись його картини і власноруч малювати портрет Шевченка.
Посилання на подію у Фейсбуці - https://www.facebook.com/events/253187821801149/


Адреса книгарні «Є»:
м. Львів
просп. Свободи,7.
Тел.: (032) 235 73 68.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.Відповісти на статтю