Зібрання текстів Джима Моррісона

Новини

Зібрання текстів Джима Моррісона "Американська молитва" вже вийшло друком

Видавництво "П'яний корабель" | 08.12.16 9:28:29

До дня народження Джима Моррісона івано-франківське видавництво «П'яний корабель» видало довгоочікуване найповніше зібрання його творів під назвою «Американська молитва» в перекладі Мірека Боднара з ілюстраціями Кіріла Кіріллова.

До книжки входить вся поетична творчість лідера рок-групи «TheDoors», це три збірки поезії, а також есе та кіносценарій. Джим Моррісон волів вважати себе перш за все поетом, але знаний здебільшого як музикант. Саме тому видавництво свідомо не включило в своє видання тексти пісень для «The Doors»,роблячи акцент на поетичному, а не музичному вимірі Моррісона.

Джим Моррісо
н — поет-візіонер і містик. Духовний внук Вільяма Блейка, син Артюра Рембо, небіж Фрідріха Ніцше і зведений брат Ґеорґа Тракля та Рафала Воячека. Одержимий, сп'янілий поезією, музикою, театром і кіно проповідник древніх міфів, заклинань і прихованої від людського ока сторони реальності. Поет, що марить. Поет, що боїться. Поет, що страждає від перенасичення і виснаження. Поет, що розкладає світ на безліч дрібних деталей і конструює з них свою власну дійсність.

Найближчим часом книжка «Американська молитва» появиться в книгарнях країни, а наразі її можна придбати, написавши на адресу:

sales.db.publishers@gmail.com

або завітавши на сторінку видавництва в мережі Фейсбук

https://www.facebook.com/drunkenboatpublishers/Фото Дениса Овчара
Відповісти на статтю