Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

05.12.16 11:06:00

5-10 грудня книгарня «Є» у Львові запрошує на такі заходи:

Drama Talks. Сценічне читання п’єси Жана Ануя «Антігона» (Львів)

Дата: 05.12.2016, о 18.30 (понеділок)

Книгарня «Є» та «ABC_Theatre» запрошують на сценічне читання п’єси Жана Ануя «Антігона», що триватиме в рамках першої театральної резиденції "TheatreDevelopmentCamp". Захід відбудеться 5 грудня, початок – о 18.30. Модераторка – Ярина Геречка.

DramaTalks – це читання й обговорення драматургічних творів для розвитку критичного мислення та вміння доступно й чітко висловлювати власні думки. Для участі у DramaTalks учасникам потрібно мати з собою електронний носій (смартфон, планшет, нетбук тощо) для читання п’єси.

За додатковими питаннями звертайтеся: yaryna_herechka@ukr.net

ABC_Theatre – це платформа навчання театрального мистецтва для особистісного розвитку без вікових чи фахових обмежень. За допомогою спеціальних вправ розвиваємо уяву, швидкість реакції та вчимось володіти собою: своїми емоціями, тілом (жести, пози, міміка), уявою (можливість знаходити нестандартні рішення).


Презентація книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда» (Львів)


Дата: 06.12.2016, о 18.30 (вівторок)

Книгарня “Є” та видавництво “Смолоскип” запрошують на презентацію книжки Миколи Давидюка «Як працює путінська пропаганда», що відбудеться 6 грудня. Початок — о 18.30. Модератор — Володимир Місяйло.

“Це – актуальний аналіз кейсів інформаційних та політичних маніпуляцій Кремля останніх трьох років, історії перемог українських волонтерів, журналістів та добровольців у протистоянні російській агресії у всіх її проявах”, - зазначає автор.

Книга дає відповіді на нагальні питання сьогодення, наприклад, як реагувати на пропаганду, і хто її створює, що таке гібридна війна і як це пов’язано з поняттям «руского міра». Дослідження автора та власний досвід, який він здобув у ході широкої політологічної діяльності і візитів на кремлівські політичні шоу, відкривають картинку путінського закулісся та описують ідеологічні засади, маніпулятивний інструментар та наводять безліч прикладів, із вуст учасників та очевидців.

Микола Давидюк – PhD, політолог, директор аналітичного центру «Політика», менеджер успішних виборчих та PR кампаній, політичний консультант. Експерт на провідних українських та міжнародних інформаційних ТБ-каналах і радіо. Веде авторські колонки в друкованих та інтернет-ЗМІ.



Марафон написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини (спільно з Amnesty International) (Львів)


Дата: 08-10.12.2016 (четвер-субота)

Книгарня “Є” та Amnesty International Ukraine запрошують на відкриття Марафону написання листів на підтримку потерпілих від порушення прав людини, яке відбудеться 8 грудня о 18:30. Під час відкриття буде змога переглянути відеоролики до окремих справ цьогорічного Марафону, можна бути підписати петиції та написати листи на підтримку жертв порушень прав людини. 9 та 10 грудня з 15:00 до 21:00 продовжуватиметься збір підписів, листів та листівок — саме в цей час у книгарні буде присутній координатор Amnesty International Ukraine. Кожен охочий може прийти в зручний час та взяти участь в глобальній кампанії, написавши листа або підписавши петицію на захист тих, хто цього потребує.

Координаторка марафону у Львові – Поліна Венка-Вєдєнкіна (0638707099; Venka.polina@ukr.net).

Для участі в марафоні просимо заповнити реєстраційну форму – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoi8tKoC5JFGTAdsvp42bo2jMZFoWt2kPyKo9ODjQ7gf6FaA/viewform?c=0&w=1

В Україні вдесяте стартував Марафон написання листів – наймасштабніша правозахисна кампанія Amnesty International.

Марафон написання листів – це глобальна та щорічна кампанія, що присвячена Дню прав людини (10 грудня) та проходить у понад 200 країнах світу. Щороку за допомогою Марафону звільняють несправедливо засуджених, змінюють репресивні закони та допомагають жертвам порушень прав людини не здаватись.Марафон написання листів-2016 триватиме в Україні з 19 листопада до 20 грудня та відбуватиметься у більш як 24 населених пунктах від Закарпаття до Донецької та Луганської областей.

Цього року одним з героїв українського Марафону став Ервін Ібрагімов, кримськотатарський активіст, викрадений у травні 2016 року у Криму. Відтоді його місце перебування невідоме, а де-факто влада Криму не проводить ефективного розслідування.

“Такий випадок непоодинокий. Мешканці Криму, що наважуються висловлювати незгоду з анексією півострова зазнають переслідувань. Там систематично проводяться обшуки та арешти”, – зазначила директорка Amnesty International в Україні Оксана Покальчук.“Зараз де-факто влада Криму вважає, що може діяти безкарно, що ніхто не знає, що відбувається на півострові. Ми маємо показати, що це не так. Вся Україна і весь світ спостерігають, і порушення прав людини не залишаться непоміченими. Саме тому так важливо підписувати петиції та писати листи на підтримку Ервіна Ібрагімова. Він один з багатьох людей, чиї права були порушені в Криму. За його зникненням стоїть ціла репресивна система, орієнтована на боротьбу з інакомисленням. Ми маємо показати, що знаємо, що відбувається, і ми не відступимо доти, доки в Криму не припиняться порушення прав людини”. Втім, жахливі порушення прав людини характерні не лише для Криму. Amnesty International закликає людей висловити свою підтримку ще 7 героям Марафону та захистити їхні права: починаючи з права на охорону здоров’я в іранських в’язницях і закінчуюючи захистом права на життя людей з альбінізмом у Малаві.

В Україні, окрім Ервіна Ібрагімова, героями цьогорічного Марафону є Ені Альфред (Малаві), Корінні народи регіону Піс Рівер Веллі (Канада), Байрам і Гіяз (Азербайджан), Зейнаб Джалалян (Іран), Ерен Кескін (Туреччина), Йохан Тетеріза, (Індонезія), Ільхам Тохті (КНР).

«Amnesty International закликає людей особисто долучитися до боротьби з несправедливістю, і важко знайти більш ефективний спосіб це зробити, аніж взяти ручку та написати лист сміливому активісту, щоб висловити свою підтримку, або показати комусь з урядовців, що ви слідкуєте за їхньою роботою та чекаєте від них дій», - сказав Саліл Шетті (Salil Shetty), генеральний секретар Amensty Internaitonal.

Додаткова інформація:

Під час кампанії у 2015 році сотні тисяч людей з більш ніж 200 країн та територій надіслали 3,7 млн. листів підтримки або повідомлень із закликами до дії заради людей та громад з усього світу, від Мексики до М’янми, права яких були порушені.

До Марафону долучились більше 30 000 українців, вони писали листи та підписували петиції на підтримку героїв Марафону з різних країн, а також на підтримку Олега Сенцова, Олександра Кольченка та Геннадія Афанасьєва.

Більше про Марафон написання листів: marathon.amnesty.org.ua.

Amnesty International - всесвітній рух, що об’єднує понад 7 мільйонів людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Amnesty International прагне забезпечити кожній людині можливість користуватися всіма правами, проголошеними у Загальній декларації прав людини та інших міжнародних правозахисних документах. http://amnesty.org.ua.

Часто в охочих узяти участь у марафоні викликає безліч запитань. Ми зібрали топ-6 і відповіли на них у нашому блозі: https://goo.gl/QiCLuD


Адреса книгарні «Є»:

м. Львів

просп. Свободи, 7.

Тел.: (032) 235 73 68

Вхід вільний

Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».
Відповісти на статтю