Цього тижня в книгарнях

Новини

Цього тижня в книгарнях "Є" по Україні

Книгарня "Є" | 28.11.16 10:29:54

28 листопада - 4 грудня відбудуться такі заходи в книгарнях «Є»:

Книгарня «Є» у м. Київ (вул. Лисенка, 3):
28 листопада, 18.30 — Презентація книжки Владислава Івченка «Третій фронт». Модерує Олександр Стукало. Спільно з видавництвом “Темпора”.
29 листопада, 18.30 — Іван Марчук читає свого улюбленого поета: зустріч з усесвітньо відомим художником; розмова про літературу і не тільки. Спільно з видавництвом “COOP Media”.
30 листопада, 18.30 — У лабіринтах американського постмодернізму: презентація українського перекладу книжки Вільяма Ґеддіса «Агапе агов». Учасники: Ростислав Семків, Максим Нестелєєв, Богдана Романцова. Спільно з видавництвом “Темпора”.
1 грудня, 18.30 — Презентація книжки Костянтина Родика “Актуальна література”. Модерує Михайло Бриних. Спільно зі Всеукраїнським рейтингом “Книга року” та видавництвом “Радуга”.
2 грудня, 18.30 — Презентація книжки Кена Робінсона “Школа майбутньго”. Учасники: Михайло Комарницький, Ганна Лелів, Олексій Молчановський. Спільно з видавництвом “Літопис”.
3 грудня, 12.00 — Дитяча субота. Презентація книжки Василя Шкляра “Песик Гав, соловейко, джміль і два жолуді” за участю автора та художника-ілюстратора Костя Лавра. Спільно з видавництвом “Апріорі”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Київ (вул. Спаська, 5):
30 листопада, 18.30 — Презентація книжки Олексія Нікітіна “Victory Park”. Модерує Антон Санченко. Спільно з видавництвом “Фабула”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Київ (бульв. Лесі Українки, 24):
3 грудня, 13.00 – Дитяча субота. Передсвяткові читання книжки-білінгви «Подорож листа» за участю авторки Валентини Вздульської. Спільно з видавництвом “Братське”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Львів (просп. Свободи, 7):
28 листопада, 18.30 — Презентація українського перекладу книжки Вацлава Гавела "Прошу коротко". Модерує Ігор Паславський. Спільно з видавництвом "ПАІС".
29 листопада, 18.30 — Творчий вечір Олени Бракової та Романії Мілян "Говорити".
30 листопада, 18.30 — Лекція Миколи Палиги "Де поезія, а де ми: вчимося бути поетами".
2 грудня, 18.30 — Презентація книжок Ірини Ігнатенко "Жіноче тіло у традиційній культурі українців" і "Чоловіче тіло у традиційній культурі українців". Модерує Юрій Винничук. Спільно з видавництвом "Клуб Сімейного Дозвілля".
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Харків (вул. Сумська, 3):
30 листопада, 19:00 — Зустріч із Олегом Криштопою, розмова про його репортажі «Україна: масштаб 1:1» і «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен». Модерує Дмитро Козак. Спільно з видавництвом “Темпора”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Дніпро (вул. Глінки, 15):
30 листопада, 18.30 — Проект «Війна». Розмова з Марією Берлінською «Жінки в секторі безпеки і оборони під час війни».
1 грудня, 18.30 – Тренінг на тему «Бізнес-комунікація. 7 кроків до успіху». Спільно з ГО «Солянка».
2 грудня, 18.30 — Лекція проф. Геннадія Виноградова «Невідоме Середньовіччя: упередження та стереотипи».
3 грудня, 12:00 – Майстер-клас із виготовлення півника-мотанки для дітей віком 7+ та їхніх батьків. Спільно з благодійним фондом «Помагаєм».
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Вінниця (вул. Соборна, 89):
28 листопада, 18:00 – Чеський час із Мареком Сечкаржем. Перегляд і обговорення фільму «Сільський учитель». Спільно з Чеським центром у Києві.
29 листопада, 18:30 – Презентація книжки Артема Чапая «Тато в декреті» за участю автора. Модерує Олександр Вешелені.Спільно з видавництвом «Віват».
30 листопада, 18:30 – Презентація книжки Богдана Логвиненка «Перехожі» за участю автора. Модерує Олександр Вешелені. Спільно з «Видавництвом Старого Лева».
1 грудня, 18:00 – Перегляд фільму Остапа Костюка «Жива ватра» (Україна, 2016, 52 хв). Спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA і ВОГО «Подільський центр соціальних технологій».
2 грудня, 18:00 – Презентація книжки Андрія Бондаря «І тим, що в гробах…» за участю автора. Модерує Олександр Вешелені. Спільно з «Видавництвом Старого Лева».
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31):
30 листопада, 18:00 — Чеський розмовний клуб з Крістіною Монтаговою. Спільно з Чеським Центром та Міською радою Івано-Франківська.
4 грудня, 12:00 – Оглядова лекція Марека Сечкаржа (Чехія) про сучасну чеську літературу «Що читають чехи?». Спільно з Чеським Центром.
4 грудня, 16:00 — Презентація книжок Ірини Ігнатенко "Жіноче тіло у традиційній культурі українців" і "Чоловіче тіло у традиційній культурі українців". Модерує Петро Гаврилишин. Спільно з видавництвом "Клуб Сімейного Дозвілля".
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Рівне (вул. Короленка, 2):
4 грудня, 18:30 — Читацький клуб “Маленька рівненська книгарня”: обговорення прочитаного.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Тернопіль (вул. Валова, 5-9):
29 листопада, 18:00 – Презентація поетичної збірки Вікторії Дикобраз «Необхідне підкреслити». Модерує Юрій Матевощук. Спільно з видавництвом «Смолоскип».
30 листопада, 18:00 – Презентація серії книжок «Ім’я на обкладинці»: «Данило Острозький: образ, гаптований бісером», «Волинська височина», «Тисячоліття волинської книжності» за участю авторів Петра Кралюка, Юлії Бондючної та Сергія Синюка. Модерує Юрій Матевощук. Спільно з видавництвом «Навчальна книга – «Богдан».
3 грудня, 16:00 – Презентація книжок «Жіноче тіло в традиційній культурі українців» та «Чоловіче тіло в традиційній культурі українців» Ірини Ігнатенко. Модерує Юрій Матевощук. Спільно з видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля».
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Хмельницький (вул. Проскурівська, 2):
28 листопада, 16:00 — Відкриття виставки картин Марини Сліщук.
28 листопада, 18:30 – Презентація книжки Артема Чапая “Тато в декреті”. Спільно з видавництвом “Віват”.
29 листопада, 19:00 — Зустріч із Олегом Криштопою, розмова про його репортажі “Україна: масштаб 1:1” і “Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен”. Модерує Дмитро Козак. Спільно з видавництвом “Темпора”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Суми (вул. Соборна, 44):
1 грудня, 19:00 — Зустріч із Олегом Криштопою, розмова про його репортажі “Україна: масштаб 1:1” і “Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен”. Модерує Дмитро Козак. Спільно з видавництвом “Темпора”.
________________________________________
Книгарня «Є» у м. Луцьк (вул. Лесі Українки, 30):
28 листопада, 18:30 — Зустріч із Олегом Криштопою, розмова про його репортажі «Україна: масштаб 1:1» і «Ліхіє дев’яності: Станіславський феномен». Модерує Дмитро Козак. Спільно з видавництвом “Темпора”.
29 листопада, 11:00 — Прес-конференція з Володимиром В’ятровичем з нагоди презентації його нової книжки «За лаштунками «Волині-43». Спільно з видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» та Центром досліджень визвольного руху.
30 листопада, 18:30 — Перегляд фільму Юлії Гонтарук «Десять секунд» (Україна, BABYLON'13, 2016, 69 хв,) у рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA.
1 грудня, 17:00 — Поетичний українсько-азейбарджанський вечір з Лесею Мудрак та Кенуль Аріф-Гасангулу.
1 грудня, 18:30 — Перегляд фільму Моніки Павлочук «Кінець світу» (Польща, 2015, 40 хв) у рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA.
2 грудня, 18:30 — Перегляд фільмів Крістіни Шнірцової «Гніздо» (Словаччина, 25 хв, 2015) та Світлани Григоренко «На Великдень» (Україна, 2015, 14 хв) у рамках ХІІІ Мандрівного міжнародного фестивалю Docudays UA.
Відповісти на статтю