Сергій Бубка: «Здоров’я та знання – це півшляху до успіху»

Новини

Сергій Бубка: «Здоров’я та знання – це півшляху до успіху»

Видавництво "Грані-Т" | 19.05.10 8:47:28

Проект «Вчися перемагати», організований Національним олімпійським комітетом України, Фондом Сергія Бубки та видавництвом «Грані-Т» за підтримки клініки персоналізованої медицини «Євролаб», продовжує впевнено крокувати школами України.
14 травня у гості до учнів середньої школи №3 міста Вишневе Київської області завітали президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка та комерційний директор видавництва «Грані-Т» Ірина Ярова. У подарунок шкільній бібліотеці привезли комплекти серій книжок «Життя видатних дітей» (у тому числі «спортивні» книги серії, які лише нещодавно побачили світ) та «Сучасна дитяча проза».
Учні зустріли гостей яскравим концертом, а по його завершенні отримали змогу взяти автограф та поспілкуватися з головним олімпійцем країни, який розповів школярам про своє дитинство та шлях до успіху.
«На шляху до великих перемог головне – це перемогти себе. Треба не лише мріяти про успіх, а й впевнено крокувати до нього, натхненно та старанно працюючи щодня», – розповів Сергій Бубка. – Щоб стати сильнішим та легше долати життєві перешкоди, треба дружити зі спортом, адже він дисциплінує та виховує дух переможця. До того ж, вкрай важливо мати добру освіту. Здоров’я та знання – це вже півшляху до успіху», – додав президент НОК.
25 травня акція «Вчися перемагати» продовжить свою ходу навчальними закладами України, завітавши до середньої школи №78 міста Києва.
Відповісти на статтю