Не прості, але важливі книжки

Новини

Не прості, але важливі книжки

ksena@msbrand.net | 19.05.10 8:41:45

20 травня (четвер) о 17:00 в Шоколадному будинку* (Київ, вул. Шовковична, 17), в рамках міжнародного арт-проекту “Аут”, відбудеться презентація двох книжкових новинок видавництва “Кальварія”: науково-методичного видання одного з небагатьох українських спеціалістів з питань аутизму Діни Шульженко “Аутизм – не вирок” та українського перекладу світової літературної сенсації – роману “Дивний випадок із собакою вночі” британського письменника Марка Геддона.

Книжкові новинки презентуватимуть: Діна Шульженко – автор книжки “Аутизм – не вирок”, кандидат педагогічних наук, професор кафедри корекційної психопедагогіки Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П.Драгоманова, впроваджувач інклюзивної форми навчання аутичних дітей в умовах масової школи; Наталка Білюк – один з перекладачів книжки “Дивний випадок із собакою вночі”, літературний перекладач з німецької та англійської мов, викладач; Ксенія Сладкевич і Петро Мацкевич – координатори обох книжкових проектів, керівники агенції MSBrand Corporation.

Мистецький проект “Аут” – безпрецедентна для України та світу художня подія, оскільки вперше на території сучасного мистецтва озвучена тема, що зазвичай розглядається виключно з медичної точки зору, а не як проблема суспільного, тим більше - культурного характеру. Проект проходить на міжнародному рівні: окрім українців кураторами Тетяною Гершуні та Оксаною Грищенко до участі запрошені художники з Канади, Америки та Європи. Усі вони намагаються подолати інерцію старого мислення й подивитись на аутизм як на інший вид функціонування свідомості. Можливо – більш пристосований до викликів сучасності.
Виставка працюватиме до 31 травня. Час роботи експозиції: 12:00 – 19:00, вихідні пн, чт

Акредитація ЗМІ за тел.: (067) 722-3396, Женя Ісупова, e-mail: art.aut24@gmail.com
інформаційна підтримка: a-u-t.livejournal.com

Відповісти на статтю