«Форум видавців» у Львові став колективним членом УБА

Новини

«Форум видавців» у Львові став колективним членом УБА

Українська бібліотечна асоціація | 14.04.10 7:45:27

Відповідно до Статуту Українська бібліотечна асоціація має два види членства: індивідуальне (фізична особа) та колективне (юридична особа). Тобто членами УБА є, насамперед, бібліотечні працівники та бібліотеки, інтереси яких вона представляє та захищає. Але Асоціація відкрита й для інших осіб та організацій, місія, цілі та діяльність яких сприяє реалізації прав громадян на вільний доступ до інформації, захищає інтелектуальну свободу, розвиває в Україні відкрите інформаційне суспільство, зберігає традиційну книжкову культуру, підтримує читання.
Ми пишаємося тим, що від березня 2010 р. така потужна громадська організація як «Форум видавців» у Львові є колективним членом УБА і наша спільна діяльність буде спрямована на популяризацію читання серед українського населення, особливо дітей та молоді.
Першим спільним заходом УБА та «Форуму видавців» стане проведення Міжнародної науково-практичної конференції з проблем дитячого читання і дитячої книги, що відбудеться 29 квітня – 1 травня 2010 р. у Львові в рамках 4-го спеціалізованого «Форуму видавців – дітям». Мета конференції – обмін досвідом між близькими в геополітичному і соціокультурному аспектах країнами як у сфері наукових досліджень, так і в практичній діяльності, що спрямована на підтримку книжкової культури і культури читання, ініціювання міжнародної співпраці у відповідних напрямах.
Наша сила в єднанні!
Відповісти на статтю