Валерій Шевчук читається завжди добре...

Новини

Валерій Шевчук читається завжди добре...

price.knyhobachennia.com | 06.10.09 9:07:50

От що потребує у нас реклами, то книжки Валерія Шевчука, але не такої, яку звикли штампувати сучасні видавництва, "притятгуючи за вуха" всі можливі нині атрибути "цікавості". Вони там є, але в анотації, яку ви прочитаєте далі, якщо захочете, не все і не зовсім так. Книжка набагато краща. Але про це, можливо, пізніше, у розділі "Критика".
Поки що знайомимося вперше, як у книгарні.

Валерій Шевчук. Ш 37 Книга історій. Син Юди. - Львів: "Тріада плюс", 2009.-216с.
ISBN 978-966-486-048-9

Загадкові й майже незбагненні події починають відбуватися в Сатановському Наскельному монастирі на Поділлі. Щоб їх розгадати, вікарій провінції св. Василія Великого посилає писаря Іпатія Кухальського, який і поринає в хитросплетіння історій, розкриваючи жахливі речі. За жанром історична повість "Книга історій" - інтелектуальний детектив, тобто твір гостросюжетний, але й розмисловий.
Комплекс зради, як одне із вічних проклять людської вдачі, розглянуто в повісті "Син Юди". Йдеться про одного з наймерзенніших українських Юд - Гната Ґалаґана, який допоміг московитам знищити в час повстання І. Мазепи Запорозьку Січ, а передусім оповідається про його сина Григорія, якому судилася неймовірно стражденна доля..
Дія повістей - XVIII століття. Автор художньо з'являє невідомі сторінки нашого минулого.
Відповісти на статтю