Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 24.02.13 22:45:29

25 лютого — 2 березня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
25 лютого (понеділок), о 18.00:

презентація книжки Галини Ткачук “Найкращі часи” (спільно з видавництвом “Електрокнига”).
«Найкращі часи» – збірка коротких новел, складених у цілісний ліричний монолог або ж у фрагментарний цикл (на вибір читача). Мова твору – жива. Композиція – вибаглива. Стиль – глибоко індивідуальний, але надзвичайно легкий для сприйняття. Хочеш пройтися парком на прізвище Коцюбинський чи потрапити до почту Вербового короля? Мандрувати електричками й автостопом?.. Науково доведено: вдумливе прочитання цієї книжки наближає Найкращі Часи до читача.
Галина Ткачук народилася 27 серпня 1985 р. За освітою літературознавець. Авторка книжок "Біле благо" (поезія, 2003), "Славка" (повісті та оповідання, 2006), "Я та інші красуні/Ja i inne piękności" (поезія, 2011), "Вікно до собаки" (повість для дітей, 2011), "Найкращі часи" (оповідання, 2012). Стипендіатка Міністра культури і національної спадщини Республіки Польща «GAUDE POLONIA». Володарка першої премії Всеукраїнського конкурсу на найкращі твори для дітей «Золотий лелека» та відзнаки дитячого журналу "Ангелятко" "Золота пір'їнка". Поезії та оповідання Галини Ткачук виходили також у журнальних публікаціях польською, німецькою та російською мовами.
Преса про книжку
Галина Ткачук працює зі стилем, який мало присутній в сучасній українській літературі. Письменниця створює абсурдну художню реальність – на тлі реальності цілком "реальної" та буденної.
Ірина Славінська, Українська правда. Життя
Безпосередність, зворушливість, забавні логічні ходи, затишні й детальні описи місць і краєвидів, незмінне почуття гумору, здається, ніколи не полишають цю молоду, але вже досить успішну письменницю. Дива в її книжці трапляються будь-де: в електричках, на вулиці, в полі; стиль оповіді час від часу перетворюється з наївного в епічний і навпаки, а буденність тут спілкується з міфологічними й містичними мотивами.
Олег Коцарев, газета "День"




27 лютого (середа), о 18.00:

презентація книжки Бернара Лєкомта “Таємниці Ватикану” (спільно з видавництвом “Свічадо”).
27 лютого, у передостанній день виконання обов'язків глави Католицької Церкви Папою Бенедиктом XVI, відбудеться презентація книги французького журналіста Бернара Лєкомта «Таємниці Ватикану».
Автор пропонує захопливу розповідь про найважливіші таємниці з історії папської держави упродовж останніх ста років, що викликають численні дискусії, домисли, інтерпретації: від моменту, коли на світовій арені з’явився великий конкурент християнства – комунізм і аж до обрання папою Бенедикта XVI.
“Таємниці Ватикану” розкажуть нам:
• чому Муссоліні створив Ватиканську державу;
• у чому насправді полягало мовчання Пія XII у справі нацизму;
• як Папу вплутали у найбільший повоєнний фінансовий скандал;
• чому II Ватиканському собору загрожував крах;
• чи справа Лефевра була справжньою схизмою;
• що насправді спричинило смерть папи Івана Павла I;
• хто мав намір убити Івана Павла ІI;
• чому кардинал Рацінґер не повинен був стати наступником папи Івана Павла ІІ?
Книжку презентуватимуть: Богдан Трояновський, директор видавництва «Свічадо», о. Юстин Бойко, прокуратор монастирів Студійського уставу УГКЦ при Апостольському Престолі, Тарас Антошевський, журналіст, історик, директор РІСУ, модератор – Анатолій Бабинський, головний редактор журналу «Патріярхат».
Так сталося, що презентація цієї книги відбудеться в дуже важливий історичний період для всієї Католицької Церкви – зречення з престолу Бенедикта XVI та майбутній конклав. Тому гості заходу готові будуть дати відповіді журналістам на питання з цієї теми.



28 лютого (четвер), о 18.00:

“Сектор критики”: літературознавчі обговорення за участі Андрія Дрозди, Ігоря Котика, Віктора Неборака.
Тема розмови лютого — книжка лауреата Шевченківської премії Леоніда Горлача “Знак розбитого ярма”.


1 березня (п'ятниця), о 18.00:


презентація літературно-мистецького проекту «Щоденник. Re: make» — результату колективної творчості 73 учасників із різних куточків України та 12 провідних письменників сучасності.
Про проект:
Кохання, час і тіло – головні герої книжки, яку організатори вирішили зробити у форматі соціальної мережі. Упорядники – Олександр Козинець та Сергій Русаков.
Проект «Щоденник. Re: make…» — це вже друга спроба практики колективного написання книжки багатьма авторами відразу. Однак упорядники наголошують, що цей проект більш зрілий і цікавий, бо включає в число своїх творців, крім молоді, велику когорту відомих сучасних письменників: Олега Короташа, Дмитра Лазуткіна, Максима Кідрука, Любка Дереша, Павла Коробчука, Ірину Цілик, Богдану Матіяш, Альбіну Позднякову, Галину Крук, Світлану Богдан, Ірину Шувалову.
Модератор заходу – Олександр Козинець, автор ідеї проекту.



***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.


Відповісти на статтю