Шедевр на тлі портрету Павла Тичини

Новини

Шедевр на тлі портрету Павла Тичини

price.knyhobachennia.com | 09.09.08 19:34:17

Важко собі уявити, що таке можна захотіти взятися написати. Важко собі уявити, що таке можна таки написати... Більше за те: важко собі в перші хвилини уявити, що можна отримати якусь густу мішану з гіркотою насолоду від читання того написаного. Може, й навіть автор собі не усвідомлює, що написав невеличкий шедевр, який осяде в колекціях головним чином знавців...
І те, що ви прочитали, -- не анотація, це суб’єктивна думка людини, якій таке рідко трапляється...
А анотація... ось вона:
Чи знаєте ви, хто такий Павло Тичина? А чи відомо вам, чим він жив і як творив? І що в нього в момент творчого акту робилося на душі?.. Утім, чи можна щось про когось знати достеменно, якщо будь-якій людині не дано всього знати навіть самій про себе?
Кажуть, безглуздо винаходити колесо чи велосипед. А як тоді бути, якщо цими великими винаходами нашої цивілізації користалися не за призначенням: наприклад, понад 70 років їздили задом наперед?.. І байдужки - можете ви відповісти однозначно-категорично на (аж ніяк не риторичні) питання чи ні - все одно ця книга саме і тільки для вас.

Слапчук В. Д. Новенький ровер старенького пенсне (Книга життя і смерті): Поезія. - Луцьк: ПВД «Твердиня», 2007. - 88 с. - (Сер. «Літературний ексклюзив»).
ІSВN 978-966-8770-90-6
ІSBN 978-966-8770-25-8
Відповісти на статтю