Продовження іменами по іменах....

Новини

Продовження іменами по іменах....

price.knyhobachennia.com | 04.09.08 19:30:23

Видавництво “Грані-Т” випустило у світ нові серії коротких оповідей українських письменницьких “зірок” (мабуть тих, які на то погодилися) про інших вже давно відомих зірок. Ми вже повідомляли не так давно про розпочату видавництвом серію із “Життя видатних дітей”, створювану для дітей українськими відомими авторами. Були у нас вже на сайті і критичні відгуки на деякі публікації, хоча, правду кажучи, якось воно наче і не піддається критиці. Хіба не “обеззброюючим” виглядає для критика деколи поєднання в одній купі і Архімеда, і Миколи Чудотворця, і Джона Леннона, і Біла Гейтса? Або ж чи не змушує задати собі питання, наскільки відповідно для дітей може написати Андрій Кокотюха біографії нехай навіть і близьких (сподіваємося) йому письменників пригодницького жанру...
Мабуть, таки треба питатися у продавців, як “ідуть” такі книжки, у дітей – як воно їм ті книжки читати... а у фахівців – чи правда все те, що там написано. Хоча, треба думати, автори обирали все ж найближче для себе особисто, а також і компетентні джерела, якими користувалися для писання. Не все ж воно так, як, наприклад у Дереша із Гоголем...

А ще одною темою для обговорення може стати тема анотацій у виданих в Україні книжках...
Часами вони просто, що називається, тішать...
Не тільки тут...
З самих тільки анотацій можна скласти, мабуть, дослідження, і що воно за реклама видань у нас, якою мовою пишеться і до чого звертається... Тому ми і надалі не будемо відмовлятися від публікації анотацій – водограїв редакторської винахідливості.


Валерій Воскобойніков дає нам змогу зазирнути в дитинство людей, імена яких залишаються символами свого часу. Без математики Архімеда і його законів неможливо уявити собі античні часи. Святі Миколай Чудотворець і Феодосій Печерський відомі своїми благородними вчинками. Засновник легендарної групи «Бітлз» Джон Ленон – зірка світової музики минулого століття. Авраам Лінкольн – улюблений президент американців у всі часи. Білл Ґейтс – досі найбагатша людина в світі.
Ця книга для тих, хто мріє вписати і власне ім'я в історію.

Валерій Воскобойніков про Йосипа Прекрасного, Архімеда, Миколая Чудотворця, Феодосія Печерського, Авраама Лінкольна, Джона Ленона, Білла Ґейтса. – К.: Грані-Т, 2008. – 144 с, іл.


ІSВN 978-966-2923-77-3
ISВN 978-966-465-100-1

Андрій Кокотюха – сучасний український письменник – обрав п'ять історій з життя всесвітньо відомих особистостей і створив оповідання про їхнє дитинство та захоплюючі мандри. Луї Буссенар і Томас Майн Рід – автори найулюбленіших і найпопулярніших пригодницьких романів, Микола Миклухо-Маклай – український учений-дослідник, перетворив своє життя на суцільну подорож, Рафаель Сабатіні, письменник, жага до пригод якого, дозволила йому не лише стати майстром історичної прози, але й працювати на британську розвідку, Роберт Луїс Стівенсон, письменник, який втілив свої мрії про мандри не лише в літературі, а й у житті – їх об'єднало прагнення пізнати те, що досі нікому невідомо.
Книга для непосидючих мандрівників та першовідкривачів.

Андрій Кокотюха про Луї Буссенара, Томаса Майна Ріда, Миколу Миклухо-Маклая, Рафаеля Сабатіні, Роберта Луїса Стівенсона. – К.: Грані-Т, 2008. – 88 с, іл.


ІSВN 978-966-2923-77-3
ІSВN 978-966-465-126-1

Катерина Лебедєва – молода українська письменниця – познайомить вас із дитячими витівками та досягненнями у дорослому світі п'яти яскравих особистостей. Богдан Хмельницький – гетьман і блискучий воїн, Мері Рід – всесвітньо відома жінка-пірат, Владислав Городецький – архітектор і новатор, Вірджинія Вулф – письменниця і засновниця літературного стилю, Девід Боуї – музикант і бізнесмен.
Книга для майбутніх переможців.

Катерина Лебедєва про Богдана Хмельницького, Мері Рід, Владислава Гордецького, Вірджинію Вулф, Девіда Боуї. – К.: Грані-Т, 2008. – 96 с, іл.

ІSВN 978-966-2923-77-3
ІSВN 978-966-465-128-5
Відповісти на статтю

Микола Мікрохвильовий | 11.03.09 14:11:42

Так серія ж не претендує на документальність. Правду енциклопедії хай пишуть...
Відповісти на статтю