Запрошує львівська книгарня "Є"
Книгарня "Є" | 06.10.12 9:45:03
8-14 жовтня львівська нигарня “Є” запрошує на такі заходи:
9 жовтня (вівторок), о 18.00:
Антоничеві — 100+3
презентація книжки Богдана-Ігоря Антонича “Вибрані твори” (спільно з видавництвом “Смолоскип”).
Учасники презентації:
Данило Ільницький, упорядник книжки, співавтор передмови до книжки;
Ірина Старовойт, літературознавець, співавтор передмови до книжки.
У київському видавництві «Смолоскип» вийшло 872-сторінкове видання Б.-І. Антонича у серії «Вибрані твори». Концепція серії полягає в тому, що крім основних творів письменника, є й «Додатки», які містять різного характеру матеріали про нього. Оскільки Антонич написав кількісно не надто багато, ця книжка помістила всі головні його твори, а саме: всі поезії зі збірок, вибрані поезії з-поза збірок, першу редакцію лібрето опери «Довбуш», роман «На другому березі», більшість статей. «Додатки» ж містять рецензії на збірки Антонича, статті, написані за його життя, а також некрологи, спогади про письменника, дослідження про нього, бібліографію.
10 жовтня (середа), о 18.00:
презентація книжки Василя Ґабора “Про що думає людина: Візії та невигадані історії” (спільно з літературною аґенцією “Піраміда”).
Модератор — Роман Іваничук.
Нова книжка Василя Ґабора, знаного новеліста, упорядника антологій і автора видавничого проекту “Приватна колекція”, написана переважно в жарні дзухіцу (асоціативного письма). Ця книжка — про дитинство, про радість і смуток, про будинки, вулиці й місто, про самотність і про минущість.
11 жовтня (четвер), о 18.00:
презентація книжки Святослава Липовецького «Бандерівські оповідки» (спільно з видавничою компанією “АРС”).
«Бандерівські оповідки» – книга, яка в коротких історіях знайомить читача з революційним українським рухом міжвоєнного періоду. Атентати, політичні дії, короткі життєписи провідників, сприйняття українських націоналістів політичними опонентами та представниками інших націй – усе це та багато іншого є на сторінках «Бандерівських оповідок». Окрім ста коротких історій, частина з яких є авторськими текстами учасників тих подій, книга містить велику кількість фотографій, поезій та інших матеріалів, що висвітлюють боротьбу визвольного руху.
Вступні статті про національний розвиток Галичини на межі ХІХ – поч. ХХ століття, а також про Перші Визвольні змагання формують підґрунтя для сприйняття боротьби УВО та ОУН у 1920-1930-х роках. Оповідки про проголошення державності Карпатської України та Акту 30 червня 1941 року є своєрідним підсумком першого етапу боротьби українських революціонерів у першій половині ХХ століття.
***
Адреса книгарні "Є":
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.