Оповідь про Росію, якої росіяни не хочуть знати...

Новини

Оповідь про Росію, якої росіяни не хочуть знати...

Книгарня "Є" | 07.03.12 7:54:35

Книгарня “Є” та видавництво “Темпора”, за сприяння Польського Інституту в Києві, запрошуютьВас на презентацію книжки
Яцека Гуґо-Бадера “Біла гарячка”, яка відбудеться
12 березня.

Початок — о 18.00.
У презентації візьмуть участь автор Яцек Гуґо-Бадер та перекладач книжки Остап Сливинський. Модератор - Лесь Белей.

“Ця книжка – опис постсовєтського світу з перспективи людини із Заходу, людини, яка здатна зрозуміти, бо мала подібний досвід, наприклад, комунізм. Це оповідь про Росію,якої росіяни не хочуть знати”.
Яцек Гуґо-Бадер
“Біла гарячка” — це репортажі зі світу соціальних низів колишнього Совєтського Союзу. Автор мандрує Москвою, азійською частиною Росії, але також Донбасом, Кримом, Придністров'ям, пірнаючи на саме дно людського життя. З діалогів читач дізнається не тільки про особливості життя маргіналів, а і про їхні погляди. Постає питання: чого варта так звана міць держави, коли серед її громадян — так багато знедолених?
Яцек Гуґо-Бадер (1957 р.н.) - польський журналіст, репортажист. З 1990 р. працює у «Ґазеті Виборчій». За освітою педагог. Автор книг репортажів: «У райській долині серед травки» (2002), «Біла гарячка» (2009), «Колимські щоденники» (2011). Двічі отримав нагороду «Grand Press» (1999, 2003). За книгу «Біла гарячка» отримав нагороду «Бурштиновий метелик» (2010).
Добре відомий українцям польський репортажист Маріуш Щиґел пише: «…І ось Яцек Гуґо-Бадер входить в імперію заради мене. Так, коли я читаю його репортажі, мені здається, що він заради мене, читача, переживає усі ці пригоди. Що переживає їх неначе від мого імені. Знаю, що й інші, читаючи, мають таке відчуття: немовби автор — це їхня людина, заслана туди. І проникає він у такі місця, куди ми б не наважилися.»

Інтерв’ю з автором: http://tyzhden.ua/Culture/43125
Фрагмент книги для ознайомлення: http://issuu.com/yuribara/docs/b_g?mode=window&viewMode=doublePage


***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Відповісти на статтю