Запрошує львівська книгарня

Новини

Запрошує львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 02.02.16 21:15:06

1-6 лютого rнигарня “Є” у Львова запрошує на такі заходи:

Презентація книги Романа Кушніра “Жінка і чоловік: Як знайти порозуміння і реалізувати себе у особистих взаєминах. Частина 1: дошлюбні взаємини і перші роки” (Львів)

Дата: 02.02.2016, о 18.30

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книги Романа Кушніра “Жінка і чоловік: Як знайти порозуміння і реалізувати себе у особистих взаєминах. Частина 1: дошлюбні взаємини і перші роки”, що відбудеться 2 лютого о 18.30.

Люди надто часто плутають поняття закоханості й любові, не слухають одне одного, живуть сценаріями своїх батьків і, самі того не помічаючи, переконують себе, що це їхні власні. Звідси беруться непорозуміння, яких могло б не бути, сварки і скандали, енергія яких могла б спрямуватися на творення, і болючі розлучення, які могли би перерости у тривале і щасливе сімейне життя.

Ця книга для всіх, хто хоче розібратися у собі та своєму особистому житті загалом.

Довідка:

Роман Кушнір - засновник і керівник Школи розвитку SPЕ, бізнес-тренер, функціональний психолог, автор 14-и книг з різних сфер особистісного розвитку.



Презентація книги Леоніда Ушкалова “Що таке українська література” (Львів)

Дата: 04.02.2016, о 18.30

Книгарня «Є» та “Видавництво Старого Лева” запрошують на презентацію книги Леоніда Ушкалова “Що таке українська література”, що відбудеться 5 лютого о 18.30.

До збірки увійшли 45 есеїв, героями яких є українські письменники: Сковорода, Квітка-Основ’яненко, Шевченко, Гоголь, Драгоманов, Франко, Леся Українка, Кобилянська, Винниченко, Хвильовий... Усі вони відомі, усі - не до кінця відкриті. Книга Леоніда Ушкалова - це 45 «уроків» української літератури, написаних впродовж одного року.

Автор порушує цілу низку питань, важливих для кожної людини: щастя, свобода, любов, правда, поезія, самотність... У центрі екзистенційних поневірянь – «світила» українського літпроцесу.

Модератор - Олена Галета - українська поетеса та літературознавець, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства ЛНУ, науковий співробітник Центру гуманітарних досліджень ЛНУ.

Довідка:

Леонід Ушкалов - літературознавець і письменник, доктор філологічних наук, професор кафедри української та світової літератури Харківського національного педагогічного університету. У 2007 році став лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Сковороди, а в 2011 році – лауреатом премії ім. Івана Франка Національної академії наук України.



Презентація книги Ніни Бічуї “Три театральні повісті: Репетиція; Бенефіс; Десять слів поета” (Львів)

Дата: 05.02.2016, о 18.30

Книгарня «Є» та видавництво “Срібне слово” запрошують на презентацію книги Ніни Бічуї “Три театральні повісті: Репетиція; Бенефіс; Десять слів поета”, що відбудеться 5 лютого о 18.30.

Ця книжка - про театр і людей, які в ньому працюють і його творять. “Репетиція” і “Бенефіс” мають спільну сюжетну канву і спільних героїв. Це, наприклад, молодий режисер, який прибув зі столиці до провінційного міста з задумом небуденної вистави, і юна акторка, якій уперше в житті трапляється особлива роль; до них обох, до їхньої співпраці і стосунків приглядається артистка літнього віку - в неї за плечима понад сто зіграних ролей, зате бракує по-справжньому улюблених, і вже тепер цього не зміниш…Повість “Десять слів поета” — про “Березіль” Леся Курбаса і драматурга Миколу Куліша, чию “Патетичну сонату” не дозволили поставити у Харкові, натомість прихильно прийняли у столиці тодішньої імперії.

Модератор - Анастасія Левкова - літературознавець.

Довідка:

Письменниця Ніна Бічуя народилася 24 серпня 1937 року в Києві. Працює літературним редактором журналу «Просценіум», в якому йдеться про сучасне і прийдешнє українського і світового театру.

Авторка книг «Дрогобицький звіздар», «Квітень у човні», «Родовід», «Бенефіс», «Десять слів поета», оповідань та повістей для дітей - «Канікули у Світлогорську», «Шпага Славка Беркути», «Звичайний шкільний тиждень», «Яблуня і зернятко».

Перекладає з польської твори Ольги Токарчук, Яцека Бохенського, Людвіка Єжи Керна, Єжи Ґротовського.


***

Адреса книгарні “Є”:

просп. Свободи, 7.

Вхід вільний
Відповісти на статтю