Запрошує львівська книгарня "Є"
Книгарня "Є" | 22.06.15 7:59:44
22-28 червня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація книжки Володимира Лиса “Країна гіркої ніжності”. Спільно з видавництвом “Клуб сімейного дозвілля”.
Дата події: 23.06.2015 (вівторок), о 18.00.
Історія країни у жорстокому ХХ столітті — через історію однієї родини. Три покоління, три жінки, які обирають свій шлях, кохають, ненавидять, страждають і радіють… Вона мала дивне ім’я та дивовижну долю. Дазі, тобто Даздрапермі, судилось народитися на початку ХХ століття й зазнати чимало поневірянь. Як дочка ворога народу вона пройшла крізь пекло дитбудинку, а згодом опинилась у вирі повстанської боротьби за волю України… Її дочці Віталії теж доведеться надіти терновий вінець. Залюблена в поезію тонка естетка, вона покохає кримінального авторитета та вирушить за ним у заслання. Та чим віддячить їй коханий?.. На онуку Олесю чекають власні випробування. Разом із Майданом до її життя увірвуться кохання й отрута зради… Ці жінки не можуть переломити хід історії своєї країни, але разом із нею вони проживатимуть життя таким, як воно є, — з усім його болем, щастям, бідою і радістю, коли почуття терпкі й щемливі, а ніжність справді гірка…
Презентація поетичної збірки Любові Якимчук “Абрикоси Донбасу”. Спільно з “Видавництвом Старого Лева”. Учасниці презентації — авторка, поетеса Любов Якимчук, художниця Оксана Йориш, головний редактор “Видавництва Старого Лева” Мар’яна Савка.
Дата події: 24.06.2015 (середа), о 18:00.
«Абрикоси Донбасу» Любові Якимчук — це книга віршів, які не лише проникають у душу, а й продирають нутро. Вони залишають наскрізні отвори у свідомості, крізь які прозирає та реальність, від якої хочеться затулитися долонями. Ці «Абрикоси Донбасу» достигають цілком у пору і смакують водночас гірко і солодко.
«…мені йдеться про те, що про війну неможливо писати, як писалося про любовні трагедії, домашнє насильство та народження дітей, - розповідає поетеса. — Я не знаю, чи цей процес зворотний (були вже війни, були вже поети, які писали чи мовчали про них) — знаю лише, що кожного разу доводиться починати спочатку, з нової форми та нового ритму, який нас не покидає, поки ми живі. І цей ритм – це, може, те єдине, чого війна не забере в поезії».
Говоритимемо про поезію і про біль, про перетворення, про мовчання і про говоріння, про розкладання поезії на рими і на ритми, про її народження і про виростання, про любов і про абрикоси, про відчуття дому і батьківщини, про Донбас і про Україну.
"Висить ябко, висить... Одне вже впало". Розмова про пошук ефективного підходу до викладання української мови як іноземної. Учасники – автори підручників із серії “Яблуко”: авторка базового рівня Мар’яна Бурак, авторка середнього рівня Наталя Бартків, авторка вищого рівня Олена Синчак, керівник проекту Роман Васьків.
Дата події: 25.06.2015 (четвер), о 18.00.
Мар’яна Бурак – філолог, академічний директор Школи української мови та культури УКУ, викладач української мови як іноземної, старший викладач англійської мови у Львівській національній академії мистецтв. Автор низки посібників для вивчення англійської мови, статей з лінгвістики та лінгводидактики, співавтор «Англійсько-українського словника термінів мистецтва». Викладає українську як іноземну з 2005 року. Наукові зацікавлення – лінгводидактика, семіотика, когнітивістика та перекладознавство.
Наталя Бартків – філолог, культуролог і психолог, з 2010 року – викладачка Школи української мови та культури УКУ. Наукові зацікавлення – лінгводидактика і практична психологія. Основне зацікавлення в житті – робити складні речі простими.
Олена Синчак – мовознавиця, кандидатка філологічних наук, старша викладачка УКУ, де викладає курси “Українська мова за професійним спрямуванням” та “Українська мова як іноземна (вищий рівень)”. З іноземним студентством працює з 2007 року. Співавторка підручників: “Україна-Польща: діалог культур: Підручник з української мови для поляків” (Варшава, 2014); “Гендер для медій” (К.: Критика, 2013). Наукові зацікавлення – риторика, лінгводидактика, ґендерна лінгвістика та соціолінгвістика.
Роман Васьків – директор Школи української мови та культури УКУ, керівник проекту з видання серії підручників “Яблуко ”.
***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
chanyuan | 11.04.19 10:45:36
qqq