Запрошує львівська книгарня "Є"
Книгарня "Є" | 27.04.15 7:25:24
27 квітня — 3 травня книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
Презентація книжки Романа Кушніра “Продажі з любов'ю, або Як звабити клієнта на тривалі взаємини". Спільно з видавництвом “Коло”.
Дата події: 27.04.2015 (понеділок), о 18:00.
Дуже часто продажі означають мало не насильницьку дію щодо клієнта, якого нібито слід змусити робити щось таке, до чого він зовсім не схильний. Автор книжки “Продажі з любов'ю, або Як звабити клієнта на тривалі взаємини" стверджує, що справжні довготривалі взаємини у бізнесі базуються лише на добрих полюбовних стосунках, а зовсім не на вміннях маніпулювати чи нав’язувати.
У книзі чи не вперше розглянуто процес продажів як глибинний, взаємовигідний для обох сторін процес, який не тільки дає кращу емоційну віддачу, а й робить компанію ефективнішою у фінансових вимірах.
Хоча книга має дещо ліричну назву, в ній розглянуто цілком практичні техніки не лише продажів, але й загалом організації бізнесу, які успішно використовують найкращі продавці й керівники.
Книга буде корисною всім, хто залучений до процесу продажів, включно з керівниками компаній, які засновують і розбудовують свій бізнес, а також продажниками, які планують найближчим часом зростати до керівників відділу.
На презентації автор розповість, чим ця книжка вирізняється серед іншої літератури з продажів і ведення бізнесу й чому продажі можливі лише тоді, коли є любов до клієнта.
Презентація книжки Станіслава Лубєнського “Степовий пірат” у перекладі Оксани Пендерецької. Спільно з видавництво “Книги-ХХІ”, за підтримки Польського Інституту в Києві. За участі автора Станіслава Лубєнського й редактора Олександра Бойченка.
Дата події: 28.04.2015 (вівторок), о 18.00
Чи треба сучасному українському читачеві вкотре пояснювати, хто такий Батько Махно? Треба. Бо, як доводить автор «Степового пірата», варшавський україніст і культуролог Станіслав Лубєнський, навіть на малій батьківщині Нестора Івановича відповідь на це запитання є очевидною далеко не для всіх. Втім, очевидною для всіх вона, мабуть, ніколи й не стане. Ким він справді був? Ідейним анархістом чи розбійником із курної степової дороги? Одним із найяскравіших лідерів нашої соціальної революції чи одним із головних гробарів нашої ж революції національної? Нащадком давньої козацької вольниці чи предтечею сьогоднішнього кривавого хаосу на сході України? Одне можна сказати напевно: Нестор Махно прожив життя, варте всіх книжок, які про нього були і ще будуть написані.
Олександр Бойченко
Махно для незалежної України – постать незручна. Він точно не є матеріалом, з якого можна зробити національного героя. Анархіст, ворог державного порядку, отаман степової утопії. Він не був мучеником за національну справу, але й не підпорядковувався владі більшовиків. За часів Радянського Союзу зміцніла його чорна легенда. В «Ходінні по муках», романі про дозрівання російської інтеліґенції до комунізму, Олексій Толстой змалював його як звироднілого бандита. Брехня, повторювана тисячі разів упродовж років, стала правдою. Прихильна пам’ять про махновський рух була небезпечною. Навіщо наражати себе й близьких на небезпеку? Колишні махновці заради святого спокою навчили своїх дітей, що боротьба під знаменами «Воля або смерть» була помилкою. Лише в деяких родинах потайки розповідали історії про справедливого гуляйпільського Батька, що роздав селянам землю й вигнав геть панів.
Станіслав Лубєнський
“Сектор критики”: обговорення книжок Євгена Сверстюка “Гоголь та українська ніч” і “Світлі голоси життя”. Спільно з Інститутом Івана Франка НАН України.
Дата події: 29.04.2015 (середа), о 18.00.
Цього разу літературознавці Андрій Дрозда, Віктор Неборак і Тарас Пастух обговорюватимуть останні книжки Євгена Сверстюка, що вийшли за його життя: збірку психологічно-філософських есеїв “Гоголь та українська ніч” (К.: Кліо, 2013) і книжку есеїв та літературних статей, написаних протягом півсторіччя, “Світлі голоси життя” (К.: Кліо, 2015).
“КОЛО КНИЖКИ”: розмова з підлітками 14-16 років про роман Дена Брауна “Інферно”. Спільно з Центром дослідження літератури для дітей та юнацтва, студентським культурним центром “Гілель” та організацією “Пласт”
Дата події: 30.04.2015 (четвер), о 18:00.
Ден Браун (нар. 1964 р.) — американський письменник, журналіст, музикант. У його романах (“Код да Вінчі”, “Янголи і демони”, “Втрачений символ”, “Інферно”) багато йдеться про таємниці в суспільстві, символіці, змовах. Твори цього автора оцінюють по-різному. Критики визнають, що романи Брауна захопливі, мають динамічний сюжет, читачам подобається, як він змальовує міста й архітектурні об'єкти, але дехто вважає, що цей письменник не володіє стилем. Найсерйозніше звинувачення Денові Брауну — щодо фабрикування та використання недостовірних історичних фактів, про які автор на сторінках роману стверджує, що вони є перевіреними. Автору також закидають нестачу письменницького таланту та стереотипне відтворення французів та британців. Про це все й поговоримо протягом заходу.
***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.