Запрошує львівська книгарня "Є"
Книгарня "Є" | 16.02.14 13:12:36
17-23 лютого книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:
17 лютого (понеділок), о 18.00:
презентація книжки Романа Кушніра “Багатство як спосіб мислення” (спільно з видавництвом “Коло”).
Як тепер уже відомо, багата людина відрізняється від бідної не обставинами, які дають їй змогу реалізуватись, а особливим способом мислення, сприямованим на творення і вкладання, а не на споживання й марнування. Досліджуючи особливий спосіб мислення, правила використання фінансових можливостей людини, використовуючи доступні порівняння й основи мистецтва інвестування, показуючи глибинні психологічні причини, які ведуть до збагачення, автор виводить зрозумілу й доступну кожному модель досягнення багатства.
19 лютого (середа), о 18.00:
презентація книжки "Сто загадок Симфосія" у перекладі з латинської та з коментарями-есеями Андрія Содомори (спільно з видавництвом “Срібне слово”).
“Загадки” пізньолатинського автора Симфосія, вперше перекладені у цьому виданні повністю, – не так для відгадування, як для нагадування про те, що на світ речей, природний світ, людина покликана дивитись – дивуючись. Якщо знання живить думку, то подив спонукає її до руху. Спробою таких “мандрівок” думки є есеїстичні коментарі перекладача й письменника Андрія Содомори; жанрово є вони, фактично, продовженням есеїв, що у книжці “Наодинці зі словом” (1999). Три крапки наприкінці кожного коментаря – знак відкритості тексту, запрошення ступити на загадковий місток, що єднає світи в єдиному духовному просторі.
У наші дні загадка – жанр, переважно орієнтований на дітей. Андрій Содомора, услід за античним автором, пропонує читачеві – малому теж, але насамперед таки дорослому, – несподівану інтелектуальні гру: впізнати слово через низку асоціацій, натяків, подивитись на буденне з іншого кута зору. Ріка й дерево, дощ, дим і лід, звір і людина, її настрої й винаходи – у цій книжці завдяки античному авторові й перекладачеві-сучаснику спромагаються на нові, неочікувані інтерпретації.
21 лютого (п'ятниця), о 18.00:
з нагоди Міжнародного дня рідної мови — лекція проф. Флорія Бацевича на тему “Духовна синергетика рідної мови”.
1. Поняття “рідна мова”: складність теоретичного визначення і “простота” психологічного сприйняття.
2. Духовна сутність мови в концепції Вільгельма фон Гумбольдта.
3. Рідна мова в теоантропокосмічній парадигмі мовознавства.
4. Духовна синергетика мови в концепції о. Павла Флоренського.
Флорій Бацевич — український вчений у галузі комунікативної лінгвістики та філософії мови, професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри загального мовознавства Львівського національного університету ім. Івана Франка.
***
Адреса книгарні “Є”:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.