Зустріч з Мрідулою Гош

Новини

Зустріч з Мрідулою Гош

Прес-служба МІОК | 05.11.13 9:24:14

До 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою зініціював зустріч із МрідулоюГош—головою Східноєвропейського Інституту розвитку,індійською правозахисницею, політологом, економістом, культурологом, істориком-міжнародником з науковим ступенем кандидата наук, поетом, журналістом та перекладачем.
Систематизуючи індійський досвід та окреслюючи напрями змін у підходах до гуманітарної сфери людського життя, МрідулаГош висловлює абсолютно нове концентроване бачення вирішення основних українських дилем. Індійська жінка-вчений у ході зустрічі розповість про соціокультурні зв’язки України та Індії. Разом з нею присутні спробують відшукати «українського Ганді» та задумаються над мовним й культурним питанням в Україні.
Мрідула володіє багатьма мовами. Захопившись вивченням української літературної спадщини, вона переклала на свою рідну бенгальську поезії Тараса Шевченка—українського Генія людства, 200-ліття якого ми невдовзі святкуватимемо, Івана Франка, Олександра Олеся, Павла Тичини, Володимира Сосюри, Ліни Костенко, Ігоря Калинця, Дмитра Павличка, Івана Драча, Миколи Руденка, Бориса Олійника, а також «Лісову пісню» Лесі Українки. Творчість жінки проявляється і у її любові до індійського класичного танцю. Вона є постановником-хореографом і режисером, ініціювала створення Центру Таґора в Україні та численних мистецьких проектів.
МрідулаГош живе та працює в Україні понад 20 років. Після закінчення Інституту міжнародних відносин працювала у представництві ООН в Україні, займалася журналістикою, зокрема була головним редактором журналу «EasternEconomist», членом правління фонду «Відродження». Зараз є головою Східноєвропейського Інституту Розвитку та головним редактором Східноєвропейського Монітору. Опікується питаннями насильства проти жінок, охороною здоров’я та аналітичними розробками.
На зустріч запрошуються науковці, історики, студенти, журналісти, громадськість Львова, а також усі, спраглі до змістовних дискусій.

Дата і час: 6 листопада 2013 року о 15:00 год.
Місце проведення: Актова зала головного корпусу
Національного університету «Львівська політехніка»,
(вул. С. Бандери, 12, ІІ-ий поверх)


За додатковою інформацією просимо звертатися до Марії Галік
тел. 258-01-51; 258-01-61 чи на e-mail: press@miok.lviv.ua

Вхід вільний
Відповісти на статтю