Запрошує Львівська книгарня

Новини

Запрошує Львівська книгарня "Є"

Книгарня "Є" | 28.10.13 6:56:40

28 жовтня — 3 листопада книгарня “Є” у Львові запрошує на такі заходи:

29 жовтня (вівторок), о 18.00:
презентація книжок Петра Коробчука “Архівотека, або Книжечка для себе” та “Парковий період” (спільно з видавництвом “Твердиня”).
Вперше у львівській книгарні «Є» — віршник, літ(р)критик і драгоман Петро Коробчук (тато Павла Коробчука:) з Луцька, який презентує свої дві чергові поетичні збірки – «Архівотека, або Книжечка для себе» (2012) та «Парковий період» (2013).
Петро Коробчук – лауреат премії ім. Агатангела Кримського.
Зі збіркою поезій «Боса флейта» номінувався на Шевченківську премію-2013 від Асоціації українських письменників.
В «Архівотеці…», окрім власне віршів 1974–2000 рр., є два додатки: «Переклади з кримськотатарської» і «Тексти нібито пісенні».
«Парковий період» – це переважно поезії кількох останніх років. Що в ньому превалює більше: лірика, іронія, сарказм, фол – вирішувати читачеві-слухачеві.
Що авторові вдалося більше – римовані опуси, речі верліброві чи українізовані хоку – вирішувати слухачеві-читачеві.
Словом, за все, що написано досі й відбуватиметься відтак, відповідальний саме читач-слухач…
Модератор – Оксана Думанська.


30 жовтня (середа), о 18.00:
презентація книжки Дари Корній “Зворотний бік темряви” (спільно з видавництвом “Клуб сімейного дозвілля”).
Юна Мальва, щойно здобувши статус безсмертної, змушена йти у світ темних, і невідомо, чи витримає вона гідно це випробування. Як і герой “Варти” Сергія Лук'яненка, Мальва мусить обрати бік сили. Знання безсмертної зростають із кожним днем, і темний бік приваблює своєю силою й обіцянками цілковитої влади, адже її батько Стрибог — наймогутніший серед темних. Але на світлому боці в неї залишилися близькі люди та коханий... Від того, чи витримає Мальва випробування, залежить доля багатьох світів, однак не варто недооцінювати підступність темної сили...
У 2010 році роман Дари Корній “Гонихмарник” посів третє місце “Коронації слова”. Також серед нагород авторки — відзнака “Дебют року” від видання “Друг читача”, премія асамблеї фантастики “Портал-2011” - “Відкриття себе” імені В. Савченка.



31 жовтня (четвер), о 18.00:
“Сектор критики”: щомісячне обговорення книжок за участі літературознавців Віктора Неборака, Ігоря Котика, Андрія Дрозди.
Тема розмови жовтня — книжки Ярослава Мельника "Далекий простір" і Миколи Рябчука "Попереднє життя".



1 листопада (п'ятниця), о 18.00:
розмова Станіслава Цалика і Богдана Шумиловича на тему “Як ми дивимось на пам’ятники, і як вони дивляться на нас?”
Ще від часів стародавньої Греції у містах і містечках Європи повелося ставити пам’ятники. Вони мали різну історію та потребу встановлення – від релігійних мотивацій до політичних та національних аспірацій. Сьогодні пам’ятники є частиною громадського простору наших міст, але ми не завжди задоволені як їхнім виглядом, так і самою присутністю. Як ми дивимося на пам’ятники, і як вони дивляться на нас?
Про це вестимуть бесіду:
Станіслав Цалик — письменник, києвознавець, історик. Працює в документальному жанрі. Автор книги "Киев - конспект 70-х" (К.: Варто, 2012), а також понад 700 публікацій з історії Києва та України. Член Асоціації європейських журналістів. Член Національної Спілки кінематографістів України (сценарист).

Богдан Шумилович — історик мистецтва, куратор мультимедійної бібліотеки Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові, засновник і куратор MediaDepo – освітньої платформи для нових медіамистецтв, співзаснувник Інституту актуального мистецтва, розробник курсу з культурних міських індустрій і теоретик міської регенерації міст.




***
Адреса книгарні «Є»:
просп. Свободи, 7.
Вхід вільний.
Відповісти на статтю