95-річчя журналу «Всесвіт»

Новини

95-річчя журналу «Всесвіт»

Редакція журналу «Всесвіт» | 08.01.20 9:15:32

Журнал «ВСЕСВІТ» запрошує своїх прихильників зустріти український Новий рік у колі перекладачів, письменників, журналістів, дипломатів, представників дипломатичних представництв інших країн та всіх наших друзів!
15 січня 2020 р. «Всесвіт» відзначає свій 95-річний ювілей. І хоча навколишня реальність не дає підстав для «веселості сердечної», за Григорієм Сковородою, проте будемо раді, якщо Ви завітаєте на наше свято.
Протягом усіх років журнал активно висвітлював новини світової літератури та культури, сприяючи інтенсивнішим формам репрезентації української культури за кордоном, а також знайомлячи українських читачів із важливими гуманітарними подіями, які мають загальнолюдське значення. Журнал орієнтований як на висвітлення Західного, так і Східного світу, сприяючи утвердженню в Україні цінностей відкритого суспільства, зокрема демократичності, мультикультурності, поваги доІншого.
До виступів запрошені Олег Микитенко, Юрій Щербак, Дмитро Павличко, Микола Жулинський, Михайло Сидоржевський, Сергій Борщевський, Олександр Божко, співробітники Посольства Франції та Посольства Киргизії в Україні. Під час урочистої академії з нагоди 95-річчя журналу відбудеться вручення медалі «ArsTranslationis» імені Микола Лукаша М. Васьківу та І. Рябчію (за 2019 р.), М. Якубовичу (за 2017 р.)
.
Модерує захід Дмитро Дроздовський.

Вхід вільний.

15 січня 2020 р. о 17.00
Національна спілка письменників України
м. Київ, вул. Банкова, 2 (2 поверх)


Контактнаособа:
головний редактор Дмитро Дроздовський:
vsesvit.journal@gmail.com
Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...