В Україні відкрилось видавництво ділової та науково-популярної літератури «Альпіна Паблішер».

Новини

В Україні відкрилось видавництво ділової та науково-популярної літератури «Альпіна Паблішер».

Тетяна Дудник, видавництво "Альпіна паблішер" | 29.11.19 14:30:38

У жовтні 2019 року розпочало свою роботу українське видавництво «Альпіна Паблішер» — дочірня компанія видавничої групи “Альпіна”.
Мета його діяльності і виходу на ринок — зробити знання доступними та популяризувати цінність читання.
Портфоліо видавництва «Альпіна Паблішер» складається із паперових, а також електронних і аудіоверсій книжок з бізнесу та економіки, гуманітарних і природничих наук, особистої ефективності, психології, культури, творчості та виховання дітей. Стартовий портфель українського видавництва сформований відповідно до суспільного запиту: за сукупними даними досліджень читацьких вподобань, третина українців, які загалом читають, обирають бізнес- і нон-фікшн літературу.
За два місяці роботи «Альпіна Паблішер» видало в Україні новинки, що встигли стати міжнародними бестселерами: “Все хріново“ Марка Менсона, “Alibaba і розумний бізнес майбутнього” Цзена Міна, “Нелюба дочка” Пег Стріп. Усі книжки друкуються на місцевих підприємствах, один з головних партнерів — харківська типографія «Фактор-Друк». Вартість бестселерів, надрукованих в Україні, значно нижча, ніж у імпортованих видань, і таким чином, більш доступна для українського читача. Офіційним дистриб‘ютором і партнером «Альпiна Паблiшер» стала компанія Yakaboo — найбільша книжкова інтернет-крамниця в країні.
У 2020 році планується видання як вже відомих світових бестселерів, так і новинок українською мовою. До виходу готуються бестселер New York Times і Amazon про Чорнобильську катастрофу Адама Хіггінботема і третя книжка вже відомого в Україні автора Марка Менсона. Співвідношення у видавничому портфелі найменувань українською і російською мовою буде розподілено згідно з актуальним попитом і українським законодавством.
«Одним із наших основних принципів є свобода вибору. Ми із задоволенням надаємо свободу вибору нашим читачам — читати книжки у тому форматі і тією
мовою, яку вони оберуть самостійно. Головна місія літератури, книжок — бути джерелом знань, і ми націлені стати постачальником цих знань»,
— говорить Анастасія Костецька, генеральний директор видавництва «Альпіна Паблішер».
За словами Костецької, вирішальним фактором для виходу видавничої групи на український ринок стало бажання підтримати інтелектуальну спільноту в боротьбі за спільні цінності й сприяти всебічному розвитку освіти і культури читання в Україні. «Нас також приваблює потенціал українського ринку фахівців, яких ми плануємо долучати до створення нових діджитал проектів видавництва», — додає генеральний директор.

Слідуючи актуальним потребам сучасного суспільства і беручи до уваги дані статистики, згідно з якою 31% українців читають електронні книжки (за даними дослідження Центру Разумкова, культурно-видавничого проекту «Читомо» і платформи Підручник.UA у 2018 році), «Альпіна Паблішер», окрім класичних паперових видань, випускає одночасно аудіо- та електронні версії книжок.В активі видавництва — велика електронна бібліотека Alpina Digital із понад 2000 найменувань різними мовами, що доступна за підпискою для
корпоративних клієнтів.
Одна зі стратегічних задач видавництва «Альпіна Паблішер» — випуск книжок українських авторів. Вже від січня 2020 року видавництво почне приймати заявки від авторів, які пишуть українською мовою.
«Альпiна Паблiшер» будує свою роботу у відповідності до законодавства України і є податковим резидентом України з моменту створення. Усі книжки, які видає ТОВ «Альпiна Паблiшер», проходять реєстрацію у державній Книжковій палаті.
Видавництво планує бути активним і соціально відповідальним учасником української бізнес-спільноти. У планах співпраця з місцевими підприємствами з переробки макулатури та інноваційними компаніями в галузі розробки альтернативних технологій виготовлення паперу. Також «Альпіна Паблішер» має намір активно боротися з піратськими і контрабандними виданнями, які на даний момент сповнюють місця книготоргівлі.

Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...