Вперше в Україні книжка стає 3D-об'єктом!

Новини

Вперше в Україні книжка стає 3D-об'єктом!

Львів - Місто літератури ЮНЕСКО | 03.06.19 8:03:39

Проект мандрівної виставки-лабіринту Franko from A to Z

Абетка-енциклопедія «Франко від А до Я» Видавництва Старого Лева стала справжнім бестселером і найкращою пізнавальною книжкою 2016 року. І вже зовсім скоро книга постане в 3D-форматі. Цей авторський проект франкознавців Богдана та Наталі Тихолозів у художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів) перетвориться на мобільну виставку «Franko from A to Z», яка розповідатиме про генія української культури Івана Франка європейськими мовами та сучасними візуальними засобами.

Проект «Franko from A to Z» – це інтерактивна англомовна виставка-лабіринт, яка за принципом абетки презентує культову постать Івана Франка, Львів як місто літератури та знакові феномени української культури для широкого загалу європейської спільноти. В рамках проекту передбачено тур виставки-лабіринту столицями європейських держав: Львів (Україна) – Будапешт (Угорщина) – Відень (Австрія) – Любляна (Словенія) – Загреб (Хорватія) – Львів (Україна). Виставка-лабіринт супроводжується англомовним та німецькомовним каталогами, екскурсіями, публічними лекціями про творчу спадщину та постать Івана Франка в контексті міжкультурного діалогу між країнами-сусідами.

Після завершення туру європейськими столицями заплановано презентації в Україні. Проект втілюватиметься завдяки гранту Українського культурного фонду.
Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...