Де придбати

Новини

Де придбати "Масові комунікації" Сергія Квіта

Видавничий дім "Києво-Могилянька академія" | 13.04.19 10:49:40

Квіт С., Масові комунікації -- К.

У Видавничому домі «Києво-Могилянська академія» світ побачив підручник Сергія Квіта «МАСОВІ КОМУНІКАЦІЇ»
Це 2-е видання підручника зосереджується на вивченні медіагалузі із залученням найновішого західного та українського досвіду. Особлива увага приділяється професії журналіста, новітнім українським революціям, медіареформам, журналістській освіті, новим медіа і глобальним викликам. Розглядаються такі феномени, як постправда, гібридна війна, фейкова медіареальність, а також діяльність фактчекінгових організацій і аналітичних центрів.

До другого видання було додано низку популярних теорій масових комунікацій, серед яких теорії глокалізації, морального розмежування, медіатизації, також нормативні теорії: трьох моделей преси та модель журналістських цінностей.

Підготовка цього видання стала можливою завдяки Могилянській школі журналістики, підтримці Програми наукових обмінів ім. Фулбрайта та співпраці зі Стенфордським університетом (США).

Підручник призначений для студентів ЗВО, які навчаються за спеціальностями «журналістика», «соціологія», «політологія», а також для експертів і дослідників медіа.

Сьогодні Ви можете зробити замовлення за видавничою ціною тільки в нашій інтернет-книгарні

http://publish-ukma.kiev.ua/ua/katalog/zhurnalistika-ta-pr/353-masovi-komunikaciyi.html
Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...