Оголошено початок набору нових учасників до Мережі креативних міст ЮНЕСКО

Новини

Оголошено початок набору нових учасників до Мережі креативних міст ЮНЕСКО

Львів – Місто літератури ЮНЕСКО | 07.04.19 13:03:17

До 30 червня включно міста з усього світу можуть подавати заявки на приєднання до Мережі креативних міст ЮНЕСКО.
Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network (UCCN)) заснована в 2004 році. Вона покликана сприяти міжнародній співпраці між містами, які інвестували в культуру та творчість і визнають ці сфери прискорювачами сталого розвитку міста.

Сьогодні Мережа налічує 180 креативних міст з 72-ох країн світу та об'єднує всі континенти. Ці міста мають спільну місію: включення творчості та культурних індустрій в міські стратегії розвитку, аби зробити такі міста інклюзивними, безпечними, гнучкими та стійкими. До Мережі входять сім креативних напрямків: дизайн, гастрономія, медіа-арт, прикладне та народне мистецтво, кіно, музика і література.

Нагадаємо, що в 2015 році Львів отримав статус Міста літератури ЮНЕСКО та став першим в Україні містом, що ввійшло до Мережі креативних міст.

Щоб подати заявку про вступ до Мережі, потрібно ознайомитись з місією та рекомендаціями Мережі креативних міст, а також заповнити та надіслати аплікаційну форму.
Дедлайн подачі – 30 червня!

Детальніше про подачу заявки, а також про Мережу креативних міст ЮНЕСКО (UCCN) дізнавайтесь на офіційному сайт організації за посиланням:

https://en.unesco.org/creative-cities/content/call-applications

Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...