Письменниця Олена Андрейчикова презентує в Одесі нову книжку

Новини

Письменниця Олена Андрейчикова презентує в Одесі нову книжку

Лілія Шутяк | 07.03.19 19:12:23

У середу, 13 березня, в Одесі відбудеться презентація нового роману письменниціОлени Андрейчикової «Тени в профиль», який побачив світ у видавництві MeridianCzernowitz.
Захід відбудеться у галереї Invogue#Art (вул. Катерининська, 25). Модератор: заступниця директора Одеського музею західного і східного мистецтва Катерина Міхейцева. Початок о 18:00. Вхід вільний.
Під час події ви зможете дізнатися більше про історію створення роману, поспілкуватися з авторкою та підписати книжку.
За словами Олени Андрейчикової, першу презентацію роману вирішили зробити в її рідному місті Одесі. «Такий собі коктейль із задоволення і мегавідповідальності», – додає вона. Наступна відбудеться в Києві вже незабаром.

«Тени в профиль» – це психологічний роман-трилер, заснований на реальних подіях. Найважливішим для кожного персонажа цього твору, незалежно від статі, національності й віросповідання, є питання свободи вибору. Особливо це стосується жінки та її права не почуватися тінню в суспільстві. У романі є все: екзотична країна, стосунки між статями, сюжетна напруга, а найголовніше – яскравий голос авторки, яким вона розповідає відразу дві історії – шукача пригод Стаса та його коханої Джани, а також ліричної героїні з України.
Книжка вийшла російською, а згодом буде й українською мовами.

Довідка.
Олена Андрейчикова– письменниця, перекладачка, журналістка. Мешкає в Києві. Перша збірка оповідань «Женщиныкакженщины» була опублікована в 2015 році. Уже незабаром вона стала однією з десяти кращих в Україні за версією книжкових магазинів «Буква» та «Книжковий супермаркет». Спектакль «Театру Вух» із п’єсою «Чужі» за однойменним оповіданням письменниці гастролює Україною та збирає аншлаги. Друга книга «Таємне понеділкування» і третя «Акулытожезанимаютсялюбовью» були опубліковані в 2017 році.
Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...