Видавництву Львівської політехніки вже чверть століття!

Новини

Видавництву Львівської політехніки вже чверть століття!

Ігор Галущак, Львів | 31.05.18 23:27:10

У небуденне свято поціновувачів якісного друкованого слова перетворилися урочисті збори з нагоди 25-річчя Видавництва Національного університету «Львівська політехніка». Відтак, історична актова зала головного корпусу університету, де відбулося означене святкування, вщерть була заповнена численними стендами із книгами, що побачили світ завдяки сумлінній та професійній праці поліграфістів цього широко відомого не лише в Україні, але й поза її межами видавництва.

Створене за ініціативою тодішнього ректора університету, незабутнього Юрія Рудавського, це видавництво нині перетворилося у сучасний потужний видавничо-поліграфічний комплекс, який виконує практично повний спектр редакційно-видавничих, до друкарських і поліграфічних робіт. А його крилатим гаслом стали слова: “Час читати наші книги”. Про це говорив, вітаючи видавців з ювілеєм, нинішній ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало. Чимало теплих і зворушливих слів вдячності на їх адресу виголосили: завідувач кафедри обліку та аналізу професор Анатолій Загородній, натхненник створення сучасного українського фінансово-економічного лексикону, та завідувач кафедри дизайну та архітектурного середовища професор Віктор Проскуряков, котрий нині розвиває перфектний зодчий вітчизняний словослів, та інші промовці, більшість із яких є авторами друкованих творів, що потрапили до читачів завдяки університетському видавництву.

Як наголосив директор видавництва Іван Паров'як, очолюваний ним колектив нині сповна забезпечує навчальний процес у Львівській політехніці підручниками, посібниками, монографіями, науковими періодичними виданнями, конспектами лекцій, довідниками, словниками, навчально-методичними матеріалами тощо. З року в рік нарощується й обсяг видань. Усі вони доступні для читання у Науково-технічній бібліотеці університету — і в друкованій, і в електронній версіях.

До того ж Видавництво Львівської політехніки — постійний учасник і переможець Форуму видавців у Львові, інших представницьких книжкових виставок та конкурсів. Визнання книги отримують насамперед завдяки змісту, але також — в якісному поліграфічному втіленню. Видавництво активно застосовує у своїй діяльності сучасні інформаційні технології. Всі додрукарські процеси тут виконуються на базі комп'ютерно-видавничих комплексів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.
Відповісти на статтю

Наші партнери

Видавництво "Навчальна книга – Богдан" http://knugoman.org.ua" Український козацький портал Поради подруги ...