Дорогою до храму.... Або вір-не вір...

Новини > Книжкові

Дорогою до храму.... Або вір-не вір...

price.knyhobachennia.com | 09.03.08 17:32:39

Із цією книгою проблема. Будь хто із вірних християн заявить, що то маячня... Хоча анотація до неї і всі послужні ознаки автора переконують в іншому. Той, хто знайомий із публікаціями журналу "Перехід IV" (є і інтернет-версія), зрозуміє, про що ідеться. Однак якщо не виходити одразу із відхрещування, а почати читати і сперечатися, то стане ясним -- навіть і така розмова (сумнівів і спротиву) може вести до храму. Можна сказати навіть так -- краще думати саме так і саме про бога, аніж рухатися дорогою далекою від духовного... Спробуйте.
На основі ретельного логіко-лінгвістичного аналізу канонічних текстів Євангелія, інформації з Туринської плащаниці та сучасного розуміння психоінформаційних процесів здійснено очищення Доброї Новини від фарисейських вставок — згідно із заповіддю Ісуса Хреста про неминучість відділення «пшениці» Божого слова від «куколю» ворожих фальсифікацій.
Відтворено первинний текст Чотириєвангелія в його справжній хронологічній послідовності. Кожну євангельську подію супроводжує ретельний науковий коментар з посиланнями на авторитетні дослідницькі джерела. Ключові місця україномовного перекладу звірені з давньогрецькими текстами. Очищений текст Євангелія зведено в паралельну таблицю з наступним синтезом в цілісну Добру Новину Ісуса Хреста, Сина Божого.
Книга орієнтована на дослідників Святого Письма і Традиції, теологів, священиків, футурологів, а також усіх зацікавлених у пізнанні автентичного змісту Хрестового послання сучасному людству.
Текст книги подається в авторській редакції.

Каганець І. В. Пшениця без куколю: Хрестове Євангеліє без вставок і спотворень. Тернопіль: Мандрівець; Львів: Агенція релігійної інформації, 2006. - 560 с.
ISBN 966-634-250-2
ISBN 966-96203-0-9

Відповісти на статтю