Обранцю писемної симфонії...

Критика, рецензії

Обранцю писемної симфонії...

Король Інна, студентка КНЛУ | 10.05.11 21:57:46

П'єр Мішон, «Одинадцять», м.Лаграс, Франція, 2009, 144 ст.

Живий класик французької актуальної літератури П'єр Мішон, який написав книгу «Одинадцять», своєю прозою припаде до душі не простому читачеві, а обранцю писемної симфонії.
Ви звільнюватимете бажання мозку. Це те, що розриватиме канони абсурдності, те, що справді засмучуватиме та веселитиме, це збудження, яке наповнюватиме голову легкістю, а сприйняття реальними образами та подіями, затіненими легкою вуаллю невивільненого бажання.
Увіковічнений сюжет, реалізація якого відбулась недаремно. Це той пункт початкового відліку, який стимулює творчість, прагне проартикулювати нову нарацію, візуалізувати абстрактність почуттів. Читаючи, ви намагатиметесь побачити весь той таємний світ, що ще не був описаний, деталі, які не були помарковані, реальність, яка ще не була відчута.
Гармонійна простота, просторова зображуваність витягують П'єра Мішона та його заявку на іманентний імажинізм на перше місце абстрактної текстуалізації на сторінки сучасного літературного простору. Меланж серйозності та безглуздості слів і ситуацій, діалоги реальної фікційності, натягнення маски на обличчя духовного конформізму. Все це є у автора, у його сценах, у його літерах.
Відповісти на статтю