Легке читання...

Новини

Легке читання...

price.knyhobachennia.com | 04.08.08 21:19:20

Навіть важко сказати, що вартують такі читання... Вони, мабуть повинні бути, але про це треба говорити окремо...
А ось що подає анотація:

"Довгий чорний плащ, лезо сокири, «беретта», труп у багажнику та привабливі жертви, яким бракує очей і сердець. Жанр джіалло, що в перекладі з італійської означає «жовтий», здобув своє ім'я з жовтих обкладинок кримінальних романів, що друкувались у м'якій палітурці в Італії в 1930-х роках. Вони й породили той особливий кіножанр, який досяг шаленого успіху в другій половині XX сторіччя в кінострічках видатних італійських режисерів. Відтепер і українські читачі можуть насолодитися усією принадністю джіалло. У романі літературного подружжя Наталки та Олександра Шевченків витримані всі канони жанру — в ньому є і карколомна детективна інтрига, і сумнозвісний вбивця на прізвисько Окозбирач, і сюрреалістичні картини його жорстоких вбивств, божевільня, безумні гонитви, а ще — загадкові вулички стародавнього Львова...

Шевченки Н. та О. Кривава осінь у місті Лева: Роман / Худож.-оформлювач Л. Д. Киркач-Осигтова. — Харків: Фоліо, 2008. - 251 с.

ІSВN 978-966-03-4265-1.
Відповісти на статтю

Степан | 07.09.08 00:10:00

Ви спочатку прочитайте книжку до кінця, а потім рефлексуйте - "чого вартують..." "мабуть повинні бути"... Вони мають бути, і добре, що хоч хтось у цій країні пише адекватну пригодницьку літературу з цікавою інтригою, дотепно і захоплююче. Бо псевдоінтелектуальними вагінально-конопляними маразмами під виглядом "високого мистецтва" нормальні читачі вже наїлися до нудоти.

Ірина | Контакт: lotty@bigmir.net | 02.10.08 13:53:33

Ну звичайно, треба говорити! Не писати, не розвивати сучасну українську белетристику (навіть не масову літературу, бо про яку масовість може йти мова з накладами у 2000 примірників?), не створювати цікаві книги у популярних жанрах, на кшталт детективу, чи фантастики, чи любовного роману, а - говорити.
Це ми вміємо. Це ми можемо. Та від порожнього базікання вже просто нудить.
А книга справді хороша. Якісна, що велика рідкість сьогодні...
Відповісти на статтю