КОНКУРС «КНИГА У МОЄМУ ЖИТТІ»

Новини

КОНКУРС «КНИГА У МОЄМУ ЖИТТІ»

Кафедра Книгознавства і комерційної діяльності | 09.06.08 9:04:10

23 травня 2008 року у приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва відбулося нагородження переможців Львівського учнівського конкурсу “Книга у моєму житті”, що проводився з 01 по 23 травня кафедрою книгознавства та комерційної діяльності Української академії друкарства за підтримки Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
Головна мета проведення конкурсу – реалізація державної політики у сфері примноження духовного і культурного надбання українського народу, створення сприятливих умов для популяризації книги та читання серед дітей та молоді.
Вперше конкурс творчих робіт був проведений 2007 року в межах дії Указу Президента України «Про проведення в Україні у 2007 році Року української книги” серед учнів загальноосвітніх шкіл м. Львова, тоді у ньому взяли участь близько 800 учнів 4-х і 8-х класів, з яких 102 нагороджено дипломами, грамотами та подарунковими комплектами книжкових видань.
Цьогорічний конкурс розширив свої межі: участь у ньому взяло майже 2 000 учнів із 30 шкіл Львова. Творчі роботи писали також учні спеціальних шкіл-інтернатів (№ 100 для дітей з вадами зору та № 101 для дітей з вадами слуху) та Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2. До конкурсу залучено учнів середньої та старшої школи: 5–7 та 8–10 класи.
Професійне журі визначило 95 кращих робіт, з яких 36 нагороджено дипломами переможців І–ІІІ ступенів, та численними грамотами у різних номінаціях.
Паралельно з творчими роботами було прoведено анкетне опитування учнів для з’ясування їхніх читацьких уподобань, результати якого будуть оприлюднені згодом.
Уже традиційно нагородження переможців відбувається наприкінці травня і приурочується професійному святу поліграфістів, видавців та книгорозповсюджувачів. Переможці конкурсу отримали у нагороду подарункові торбинки з кращими книжковими виданнями, які люб’язно і безкоштовно надали відомі львівські видавництва, частина видань була придбана на кошти спонсорів, що підтримали цю благородну справу з популяризації читання серед дітей та молоді.
Відповісти на статтю