Новини

«Жіночий любовний роман» серія з Дельфіном

Сестри Демські | 10.04.08 22:35:35

Ми не видаємо книжки – ми творимо світ любові для жінки!
Ми не продаємо книжки – ми даруємо жінці приємні миті відпочинку!

Серія з дельфіном під назвою «Жіночий любовний роман» створена у вересні 2007 року за спільною ініціативою сестер Орисі Демської-Кульчицької та Лесі Демської-Будзуляк. В Україні вперше запропоновано новий видавничий проект письменницьких технологій, в основі яких лежить первинна цінність художньої ідеї, навколо якої розвивається авторсько-видавнича діяльність великого творчого колективу.
Завданням проекту є формування ідеї нової жінки – жінки, сповненої самоповаги та людської гідності, здатної відстоювати свої права. Жінки, яка за власним бажанням, може бути успішним політиком, бізнесменом, науковцем, матір’ю багатодітної родини. Жінки коханої!
Реалізація задуму здійснюватиметься шляхом створення якісно нового простору жіночої розважальної культури, чи точніше жіночої поп-літератури для широкого кола читачок.

Жіночий любовний роман з одного боку пропонує позитивні суспільні цінності й традиції, як наприклад: милосердя, повага до іншого, цінність людської індивідуальності, перевага духовного над матеріальним тощо, а з іншого – це легкі сюжети, фабула яких часто лежить у народних казках, є чудовим психологічним засобом для зняття щоденної напруги, допомогою у депресивних станах, здатністю надихати жінку на оптимістичне світосприйняття.
Додатковими цілями проекту ми бачимо – надання можливості (через оголошення літературних конкурсів) усім жінкам України виявити свій творчий потенціал і, незалежно від місця проживання, соціального статусу та фізичного стану, одержати однаковий шанс на успіх; сприяти появі цікавих жінок-авторів; допомогти жінці створити свій комфортний світ розваг та відпочинку.
На сьогодні в межах першого етапу нашого проекту побачили світ три книжки: «Троянди в супермаркет», «Історія з британським журналом», «Паризьке кохання».
Дві з книжок – «Троянди в супермаркет» та «Історія з британським журналом» були презентовані 15-16 березня на Книжковій толоці у Миколаєві Дністровському, Львівської області, та на круглому столі «Жовта українська», який відбувся 28 березня в «Книгарні Є».
Учасниками круглого столу були відомі письменники Ірен Роздобудько, Андрій Кокотюха, професор Леся Ставицька, літературознавець Тетяна Рязанцева, головний редактор журналу «Пані» Тетяна Костюк. Гостями презентації були наші читачки-порадниці. За матеріалами Круглого столу вийшла публікація під заголовком «Дамське чтиво» в журналі «Новинар».
Ми радо ведемо діалог з нашими читачами і щиро вдячні за усі пропозиції, зауваження та допомогу. Вже тепер наші романи можна придбати в Києві в «Книгарні Є» (Лисенка, 3), на книжковому ринку Петрівка в «Книгоноші», у кав’ярні «Купідон» (Пушкінська, 1/3), і також в знаменитих «Книжкових джерелах» Михайла Ватуляка у Львові.
Проект зовсім молодий і ми будемо щиро вдячні за діалог з нами. Електронна скринька: lovenovel@ukr.net

ПИШІТЬ НАМ! ЧИТАЙТЕ НАС! КРИТИКУЙТЕ І ЛЮБІТЬ!
ЩИРО ВАШІ – СЕСТРИ ДЕМСЬКІ


Відповісти на статтю