Новини

Empik у нас і за кордоном

wirtualnywydawca.pl | 22.11.07 17:31:41

Нещодавно група EM&F оголосила, що протягом двох років має намір відкрити понад 150 магазинів у Росії, Казахстані і в Україні. Протягом 9 місяців цього року група EM&F продала товарів на суму, еквівалентну близько 2 млрд. гривень. Це на 35 відсотків більше, ніж за такий самий відрізок часу в минулому році.
Компанія все сміливіше заявляє, що із локальної, місцевої фірми прагне перетворитися на міжнародну. Протягом двох років у Росії і Казахстані має з’явитися близько 90 магазинів цієї групи. Схожі плани має і щодо України. Тут група, як відомо, викупила мережу книгарень “Буква”, яку наразі перебудовують на “Empik’”и. Загалом же тут група має намір відкрити до кінця 2009 року 65 магазинів.
( від ред: Назва empik походить від заснованих зе у 60-х роках у Польщі мережі клубів MPiK – “міжнародна преса і книга”. Нині магазини EMPiK у Польщі – одна із найрозаглуженіших мереж продажу товарів із галузі культури, науки, освіти – книжки, преса, музика, ігри, фільми тощо. У Польщі працюють вже понад 100 магазинів у 44 найбільших містах, і вже 30 задіяні в Україні. Організаційною основою діяльності є холдингова група EM&F – Empik Midia & Fishion. )
Відповісти на статтю