Видавництво «Грані-Т» підписало угоду з компанією PR-Prime

Новини

Видавництво «Грані-Т» підписало угоду з компанією PR-Prime

Копанія PR-Prime | 26.05.11 8:14:38

Один із лідерів українського книжкового ринку видавництво «Грані-Т» підписало угоду про оперування правами на низку своїх титулів закордоном з компанією PR-Prime.
В рамках угоди компанія PR-Prime здійснюватиме промоційну кампанію щодо вибраних титулів закордоном та вестиме переговори щодо укладання ліцензійних угоди з іноземними видавцями на переклад та видання цих титулів.

«Співпраця з компанією PR-Prime для нашого видавництва — стратегічно важливий крок, адже нам є що показати дітям різних країн світу — наші книги, які збагатили духовний світ маленьких українців. Ми віримо, що завдяки цьому партнерству творчість сучасних українських письменників стане відомою і закордоном, а відтак — увесь світ матиме змогу познайомитися з українською літературою XXI століття для дітей» — говорить головний редактор видавництва «Грані-Т» Олена Мовчан.
Реалізацію цього проекту здійснюватиме структурний підрозділ компанії PR-Prime — літературно-видавнича агенція MSBrand Corporation, яка з 2009 року є єдиним представником України в головному робочому центрі Франкфуртського книжкового ярмарку — центрі літературних агентів LitAg. За словами керівника агенції MSBrand Corporation Оксани Янчук, компанія і видавництво вирішили розпочати співпрацю з невеликої кількості титулів, при відборі яких було зроблено акцент на літературу для дітей та підлітків: «Оперування правами на дитячу літературу має свою специфіку, тому зараз ми готуємо окремий дитячий каталог, який буде представлено на міжнародних виставках».
Нагадаємо, що цього року компанія PR-Prime також підписала угоду з фронт-вумен музичного гурту Qarpa, журналісткою і письменницею Іреною Карпою про промоцію усієї її літературної творчості закордоном.

На зображенні: символ MSBrand Corporation Agency – «Творець бестів»
Відповісти на статтю